Zklamaný pes se dozvěděl, že došlo jídlo. Jeho reakce vás dostane do kolen

Všichni víme, že psi patří k jedněm z nejroztomilejších zvířat vůbec. Jejich reakce jsou někdy virálně sdíleny a tisíce lidí se baví. Není náhodou, že pes je nejlepší přítel člověka – umí jej rozesmát a vrátit mu energii, když se jí z nějakého důvodu nedostává. Psi mohou být doslova součástí vaší rodiny a dělat vám společnost stejně dobře jako kdejaký kamarád nebo kamarádka. Pokud jste majitelem domácího mazlíčka, pravděpodobně máte ve zvyku s nimi mluvit. Víte samozřejmě, že vám nebudou schopni odpovědět, ale občas byste určitě přísahali, že vám rozumí a přesně vědí, co se jim snažíte říct.

Rozumí nám psi?

Toto video potvrzuje, že psi skutečně dokážou vnímat, co jim říkáme, a občas se jim to ani trochu nemusí zamlouvat. Pak to také umí velmi dobře a důsledně dát najevo. Tento muž ve videu se rozhodl, že svého psa trochu poškádlí. A povedlo se – psí reakce je skutečně k nezaplacení. 

Žádné jídlo nebude

O co ve videu jde? Páníček vysvětluje svému psovi, že všechno jídlo, které bylo v lednici, dal kočce. Říká mu, že bohužel na něj nic nezbylo a bude muset být o hladu. Zdá se, že pes nejdřív úplně nerozumí tomu, co se mu říká, nebo tomu snad ani nechce uvěřit. Opravdu mu kočka snědla všechno jídlo? To si snad musí dělat legraci, ne?

Roztrpčení psa je skutečně humorné

Když ale zjišťuje, že skutečně nejde o žádný žert, jeho roztrpčení je opravdu dost patrné a skutečně vtipné. Pojďte se také zasmát nad reakcí psa, který se dozví, že dneska žádné dobroty rozhodně nebudou. Dovedeme si představit, že po takovém sdělení by pes kočce nejraději pořádně prohnal kožich. To už nám ale video neukazuje a my si můžeme jen domýšlet, co se dělo dát. Jisté ale je, že pes o hladu jistě nezůstal a o to větší musela být jeho radost, když dostal plnou misku a k tomu snad i nějaký přídavek.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Trendcentral.com