Jedna velká rodina. Dvojčata se provdala za dvojčata. Jak se ale ukázalo, narození chlapci nejsou jen bratranci

Briana a Brittany jsou dvojčata, která se zamilovala do dalších dvojčat, Joshe a Jeremyho. Láska vydržela u obou párů a došlo ke svatbě i k založení rodiny. Jak se ale ukázalo, narození chlapci nejsou jen bratranci. Z genetického hlediska jsou sourozenci.

Oba páry založily rodinu

Briana a Brittany jsou 35letá dvojčata, jejichž příběh se v tuto chvíli rozšířil po celém internetu jako veliká senzace. Obě ženy se zamilovaly do dvojčat, Joshe a Jeremyho. Oba páry se vzaly a nyní mají děti. Jedna ze sester porodila syna v lednu, druhá o tři měsíce později v dubnu. Brzy se však ukázala šílená skutečnost.

Příběh dvojčat dobývá internet

Na sociálních sítích najdeme spoustu zpráv o neobvyklých rodinách z mnoha koutů světa. Tyto dva páry nejsou žádnou výjimkou. Rádi sdílejí své života na sociálních sítích, mají dokonce společné účty na sociálních sítích. Najdete v nich fotografie ze svatby i ty, na kterých jsou zobrazeny jejich vytoužené děti.

Z jedné čtvrtiny dvojčata

Je zajímavé, že chlapci, přestože mají různé otce a matky, jsou z jedné čtvrtiny také dvojčata, což znamená, že jejich DNA je stejná. „Identická dvojčata mají stejnou DNA. Když se dva páry jednovaječných dvojčat vezmou, jejich děti se stanou genetickými sourozenci,“ můžeme si přečíst v komentáři pod jedním z příspěvků na Instagramu.

Jedna velká rodina

Vzhledem k tomu, že geneticky k sobě mají děti tak blízko, lze říci, že jde o sourozence, nikoliv bratrance. Podle Daily Mail zatím žádné podobné případy vyšetřovány nebyly. Brittany v rozhovoru pro BBC řekla, že takových rodin je pouze 300. Oba páry bydlí ve stejném domě a považují se za jednu velkou rodinu. „Cítím se jako Jettův rodič a myslím, že Josh si totéž myslí o Jaxovi,“ řekl Jeremy.

Úvodní obrázek: S vědomím Salyerstwins, Zdroj: Dailymail.co.uk