Dvojice, které jsou předem předurčené k rozchodu. I přes veškeré úsilí spolu nebudou vycházet

Některé páry jsou příkladem dokonalé harmonie, jiné jsou na sebe jako kočky a psi. Ostatně jako všechno, i to, s kým vám to v páru klape a s kým ne, je otázkou astrologie. Rak se může zamilovat do Vodnáře, ale s velkou pravděpodobností je tento vztah určen k záhubě, protože tato dvě znamení zvěrokruhu se za čas budou doslova tahat za vlasy. A takových dvojic je mnohem více.

Štír a Beran

Štír a Beran jsou oba extrémně soutěživí, milují svůj prostor a své soukromí. Sex mezi nimi je možná na začátku úžasný, ale boj o moc je mezi nimi tak silný, že v této oblasti si zanedlouho přestanou rozumět. Zatímco jeden miluje dominanci, druhý nemůže vystát skutečnost, že by byl ovládán.

Rak a Vodnář

Rak je velice citlivý a hledá bezpečí, ovšem Vodnář potřebuje být nezávislým. Nedokáže proto pochopit Rakovu bojácnost, není k němu proto příliš laskavý a chápavý. Vodnář vedle sebe potřebuje silného partnera, zatímco Rak touží po citové intimitě. Tudíž hádky jsou mezi těmito dvěma znameními na denním pořádku. Melodrama, necitlivost, to všechno provází rozhovory těchto dvou jedinců.

Střelec a Býk

Nikdo si není tak vzdálený jako Střelec s Býkem. Možná je na začátku vše zalité sluncem, ale jakmile dojde na jednu domácnost, životní přání a touhy a představy o budoucnosti má každý jiné. Býci dávají přednost rodině, domovu a kariéře, zatímco Střelci neudrží své nohy doma. Tvrdohlaví Býci tak jen zřídka zachytí Střelce doma, proto ani není moc možností spory urovnat. Nakonec je jediné východisko, a tím je rozchod.

Beran a Býk

Oba jsou ambiciózní a mají silnou vůli, proto během hádky ani jeden neustoupí. Beran je však velice impulzivní a optimistický, Býk dává přednost stabilitě a klidu. Úroveň trpělivosti je u těchto dvou diametrálně rozdílná.

Kozoroh a Střelec

Kozoroh má rád to své a je konzervativní, Střelec zase ze všeho nejvíce nesnáší všednost. Na rozdíl od Kozoroha by neustále zkoušel nové a nové věci. Ten však upřednostňuje rutinu. Není tedy žádné překvapení, že tato dvě znamení mezi sebou vedou časté hádky, u nichž jen málokdy dojde k usmíření.

Lev a Panna

Lev a Panna nemají absolutně nic společného, jediné co, že jsou oba plní hrdosti, což dohromady nedělá dobrotu. Panny nedávají najevo své emoce, Lvi jsou zase známí svými emocionálními výbuchy.

Váhy a Rak

Tady je problém, že obě znamení zvěrokruhu utíkají před konfrontací. Není tedy nikdy příležitost, jak věci vyřešit. Emoce, které nejsou vyřčeny, se začnou nabalovat, dokud nenastane čas, že bouchnou takovým způsobem, že nebude možné je racionálně zpracovat.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com