Nejvyhledávanější otázky na internetu za rok 2021 týkající se lásky a vztahů. Najdete tam i tu svou?

Kvůli pandemii prošla spousta vztahů velikými zkouškami, vzestupy a pády, někdy i neřešitelnými situacemi. Dnešní doba je taková, že při jakémkoli problému hledáme řešení na internetu. Zajímali jste se někdy o to, jaké otázky ohledně vztahů a lásky jsou na internetu nejvyhledávanější? Zde je seznam za rok 2021. Možná tam najde i tu svou.

Jaké jsou nejlepší seznamovací aplikace?

Podle několika databázových webů byla tato otázka nejvíce vyhledávána na Googlu. Najednou lidé po celém světě, zavření během pandemie doma, toužili někoho poznat. A když jste pod zámkem, jaká je jiná možnost, než internet?

Jak se líbat?

Spousta lidí evidentně nechce svého partnera nebo objekt své lásky zklamat a raději si přečte manuál i na takovou činnost, jakou je líbání. Tato otázka byla druhou nejoblíbenější a existuje na ni několik odpovědí. Od tipů až po správnou techniku. Jen by nás zajímalo, jak lidé zapracovali na svých líbacích dovednostech, když poblíže nebyl nikdo, s kým by mohli trénovat.

Má mě rád?

Od té doby, co jsme zůstali zavření doma, celý náš svět se stal virtuálním. Bylo tedy velice obtížné uhodnout něčí city, zvláště, pokud jste se seznámili v době pandemie přes aplikaci. Proto se vztah začal hodnotit podle zcela jiných kritérií, například podle četnosti zpráv, ne jejich obsahu, podle počtu hovorů atd. Proto si mnoho lidí pokládalo tuto zásadní otázku.

Jak zajistit, aby fungoval vztah na dálku?

Hodně vztahů bylo podrobeno zkoušce, zdali vydrží vzdálenost, která se v důsledku pandemie může mezi dvěma lidmi vytvořit. Zpočátku nikdo netušil, zdali tady s námi bude COVID-19 pár měsíců nebo rok a nejistota se začala zvětšovat. Ze strachu, že ztratí svou lásku, se lidé začali sami sebe a internetu ptát, jak udržet vztah na dálku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Indiatimes.com