Egyptský horoskop: Které božstvo je vaším patronem a co si pro vás v roce 2022 připravilo

Při hledání odpovědí na otázky, které nás trápí, se spousta lidí obrací k astrologii a horoskopům, aby zjistili, co hvězdy a planety předpovídají jejich znamení zvěrokruhu. Horoskopů, na jejichž základě můžete zjistit svůj budoucí osud, je však nespočet. Zkuste si tentokrát egyptský horoskop.

Egyptský horoskop pro rok 2022

Staří Egypťané věřili, že každý člověk má své ochranné božstvo. Vaše datum narození určuje, který patron na vás dohlíží. Podle toho lze egyptský horoskop rozdělit do 10 různých období, z nichž každé je zaštítěno jiným starověkým bohem. Kdo je vaším strážcem a co vám egyptský horoskop přinese v roce 2022?

15. ledna – 31. ledna: Thoth

Pokud jste se narodili v druhé polovině ledna, vaším opatrovníkem je Thoth, bůh měsíce a patron moudrosti. V roce 2022 vám sešle finanční úspěch. Můžete očekávat významnou peněžitou injekci.

1. února – 14. února: Amon

V egyptské mytologii byl Amon patronem plodnosti. Lidé, kteří jsou začátkem roku v jeho péči, mohou počítat se štěstím v lásce. Je velmi pravděpodobné, že navážou vážné vztahy a možná i založí vlastní rodiny.

15. února – 31. března: Hathor

Hathor je bohyní lásky, radosti, zábavy, hudby a tance a ochránkyní žen. V roce 2022 přinese svým svěřencům sebevědomí a odvahu jít si i za těmi nejtajnějšími plány a sny.

1. dubna – 14. května: Sobek

Podle víry starých Egypťanů byl Sobek bohem jezer, vody, patronem vojsk a symbolem královské síly. Pokud je toto božstvo vaším strážcem, můžete počítat s tím, že si v nadcházejícím roce rozšíříte obzory. Objevíte nové koníčky a zájmy, které výrazně obohatí váš vnitřní svět.

15. května – 30. června: Osiris

V egyptské mytologii bůh smrti a znovuzrozeného života, velký soudce mrtvých. V roce 2022 budou jeho svěřenci trávit hodně času mimo domov. Budou cestovat a je možné, že úplně změní adresu trvalého bydliště.

1. července – 15. srpna: Ptah

Ptah je bůh stvořitel v čele velkých tří bohů. V novém roce přivede do života svých svěřenců nové lidi, kteří jim toho hodně hodně dají. Někdo zůstane déle, jiný kratší dobu, ale každý z těchto kontaktů bude cenný.

16. srpna – 15. září: Horus

Horus je egyptský bůh nebes, stejně jako války a lovu. Pokud je vaším opatrovníkem, můžete očekávat, že v příštích měsících zaznamenáte výrazné zlepšení své profesní pozice. Vaši nadřízení budou ohromeni vašimi nápady a pílí. Připravte se na povýšení.

16. září – 31. října: Nephthys

Podle víry starých Egypťanů byla Nephthys bohyní smrti, která vzbuzovala velký strach a respekt. Pro její svěřence bude rok 2022 časem, kdy konečně poznají sami sebe. Pomohou meditace i afirmace.

1. listopadu – 30. prosince: Anubis

V egyptské mytologii to byl bůh se šakalí hlavou, úzce spojený s mumifikací a posmrtným životem. Rok 2022 pro vás bude časem, kdy byste měli důvěřovat své intuici jako nikdy předtím. Vaše instinkty vás zřídkakdy zklamou, takže poslouchejte svůj vnitřní hlas a nechte se vést.

31. prosince – 14. ledna: Isis

Isis je bohyně plodnosti, ochránkyně rodin a domácího krbu, patronka manželství a mateřství. Není tedy divu, že lidé, o které se stará, s největší pravděpodobností změní svůj rodinný stav nebo alespoň začnou plánovat svatbu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com