Dlouhých 6 let žila spolu s dalšími psy v kleci. Po osvobození prošla neuvěřitelnou proměnou a znovu získala chuť žít

Stacey Pettit z Rescue & RemEMBER nedávno zachránila fenku žijící dlouhých šest let v kleci. Vedle ní žili další psi v oddělených boxech. Nikdy však neměli příležitost k interakci. Zápach vycházející z jejich těl byl strašlivý, ale Stacey na tom nezáleželo, protože věděla, že potřebují její pomoc.

Čekali na pomoc

Záchranářka očekávala, že se psi budou chovat agresivně, ale rozdávali jen polibky. Obří fenka se jmenovala Angelica a malý byl Spud. Oba byli vděční za záchranu před dalšími roky v kleci. Amy Creels z Knine Rescue Inc. dokázala Spuda adoptovat za několik týdnů, protože byl v lepší kondici než Angelica.

Fenka potřebovala čas na zotavení

Angelica byla trochu výzva, protože byla v kleci příliš dlouho. Lékaři jí museli pomoct opět vybudovat sílu v zadních nohách. Amy byla unesena okamžitou důvěrou, kterou Angelica projevila k lidem. Jednoho dne se rozhodla vzít Angelicu na projížďku autem. Nevinné zvíře bylo velmi rozrušené, nevědělo, co si má myslet. Amy dokonce roztomilého pejska pohostila hamburgerem.

Fenka si užívala svobodu

Angelica si naprosto užívala znovu získanou svobodu. Byl to krásný pohled. Měla hračky a spala na přátelském, milujícím a teplém místě. Když ji Amy vzala do parku, stále chodila za ostatními lidmi a hrála si s jejich psy.

Oba si našli nové rodiny

Spud a Angelica našli nové rodiny a vzkvétali. Když Stacey a Amy opět viděli Spuda a Angelicu po 3 měsících, byly nadšené. Uvědomily, že všechny ty slzy, stres a pot stály za to.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Stacey PettitRescue & RemEMBER, Zdroj: The Dodo