Emoce, slzy a dojemné překvapení pro oblíbeného kantora. Učitel dostal dárek svého života

Během školního života si někteří studenti se svými učiteli vybudují velmi silný a důvěryhodný vztah. To byl případ i učitele v argentinském San Justu, který se dočkal milého překvapení od svých studentů. Celá věc byla natočena na video. Jeho reakce se stala virální. Nikdo z nich něco takového nečekal.

Překvapení pro oblíbeného učitele

Když si studenti objednali promoční bundy, rozhodli se, že pořídí jednu i svému učiteli, protože jej všichni měli velice rádi. Byl to jejich nejoblíbenější pedagog. Jakmile bundy dorazily do školy, požádali učitele, aby si stoupl doprostřed třídy, kde ho obklopili a řekli mu, že pro něj mají překvapení.

„Máme vás moc rádi a doufáme, že se vám to bude líbit,“ řekli. V tu chvíli mu jedna z dívek podala tašku. Muž si nebyl úplně jistý, co to může být. Studenti začali skandovat: „Otevřít, otevřít.“ Dárek byla speciální bunda, na jejíž zádech bylo vytištěné učitelovo jméno.

Reakce učitele třídu šokovala

Učitel byl hluboce dojatý krásným dárkem od studentů a jeho reakce v podobě slz nebyla až tak nečekaná. Ovšem to, co později vyšlo z jeho úst, studenty hluboce zasáhlo. „Nikdy jsem neměl maturitní bundu, ani když jsem sám maturoval,“ řekl a zamával oděvem, aby ho ukázal. O několik sekund později si bundu oblékl a jeho studenti jej pevně objali.

Bunda však nebyla to jediné, co si studenti připravili. Jeden z nich přečetl jménem celé třídy dopis a zněl takto: „Drahý pane učiteli, bundu vám dáváme jako poděkování za to, jak jste se k nám choval a jak jste s námi jednal. Bude nám chybět čas strávený s vámi. Doufáme, že se vám bunda bude líbit a vezmete si ji na naši promoci. Máme vás moc rádi.“ Všichni byli dojatí.

Úvodní obrázek: Palickap/Creative Commons/Attribution 4.0, Zdroj: Diario Río Negro