Fenku odložili do útulku kvůli rakovině v posledním stádiu. Nyní pro ni dobrovolníci hledají nový domov

Vzdali byste se svého milovaného pejska z důvodu těžké nemoci? Ne, většina lidí by to neudělala. Bohužel však existuje i skupina lidí, která si nechce komplikovat život, a tak se vzdá svého milovaného mazlíčka kvůli tomu, že onemocněl rakovinou. To je případ Joyanny, fenky, která prožila život bez lásky a nyní trpí rakovinou v terminálním stádiu. Dobrovolníci zvířecího útulku jí nyní hledají nový milující domov.

Majitelé se vzdali fenky kvůli rakovině

Majitelé Joyanny se fenky vzdali kvůli nádoru na mléčné žláze o velikosti volejbalového míče, který metastázoval do plic. Ocitla se ve zvířecím útulku a nyní je vděčná za každou chvíli pozornosti, kterou jí pracovníci a dobrovolníci útulku dávají. Hledá se jí nový milující domov, který by fence poskytl lásku v její poslední dny, jakou nikdy nepoznala.

Celý život venku

Joyanna strávila většinu svého života venku, kde jí nebyla věnována žádná pozornost. „Nevíme přesně, kolik času Joyanně zbývá, jestli jsou to dny, týdny nebo měsíce. Ale věříme a jsme přesvědčeni, že by neměla trávit své poslední dny v útulku. Zaslouží si strávit i tu trochu času v teplém domově obklopeném láskou a rodinou,“ uvádí útulek v příspěvku na sociální síti.

Fenka je šťastná za každý projev lásky

Dobrovolníci uvedli, že fenčino srdce plesá štěstím při každé chvíli pozornosti, které se jí dostane. Po prohlídce dvěma veterináři bylo rozhodnuto, že nejlepší pro Joyannu je co nejvíce jí zpříjemnit poslední chvíle, které jí zbývají, poskytnout jí co nejvíce radosti. Nyní tráví dny podřimováním na měkké posteli a užívá si mazlení, kdykoli může. Pokaždé vrtí ocáskem a její nálada je mnohem lepší. Nyní hledá „anděla“, který by se jí ujal.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Newsner.com