Fenka chodí do myčky aut jako do psích lázní. Nechává se zde od čisticích kartáčů masírovat a drbat

Řekl někdy někdo, že psi nejsou chytří? Určitě ano, ale museli to být lidé, kteří se nikdy s žádným psem nesetkali nebo jej nevlastnili. Pokud totiž něco chtějí a ještě ke všemu vědí, jak to získat, jdou po tom. Například tento malý německý ovčák toužil po škrábání zad, ovšem bez lidí, kteří by mu dopřáli potřebné uvolnění, musel improvizovat.

Psí masáže

V turecké provincii Izmir se jedné chytré fence jménem Linda podařilo objevit tajemství myčky aut. Od té doby ji navštěvuje pravidelně. Možná si teď říkáte, co tam může dělat, jak je možné, že ji hluk a rychlé pohyby kartáčů neděsí? Zpočátku možná, pak ale zjistila, že nejlepšího drbání na zádech se jí dostane právě zde. Nechodí se sem nakrmit, ani nechat se pohladit od lidí, chodí sem na masáže.

Doba relaxace

Linda sem chodí relaxovat, je to její odpočinkový čas bez lidí. Stačí si jen počkat a správně se nastavit, aby jí kartáče přejížděly po zádech. Jednomu z návštěvníků se podařilo tento kouzelný moment zachytit na video. Od té doby se stalo virálním. Zdá se, že celý internet se baví nad Lindinou masážní rutinou. Moc dobře ví, kam si stoupnout a v jakém úhlu, už je zkušenou profesionálkou a všichni sledující jen žasnou nad její inteligencí i statečností.

Podívejte se na Lindino počínání v myčce aut na níže uvedeném videu:

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Innerstrength.zone