Finsko posílá nastávajícím maminkám balíček s povinnou výbavičkou. Uvnitř je vše potřebné

Finsko je zemí, která dělá pro budoucí matky něco zcela neočekávaného. Posílá jim tento těhotenský box plný základních potřeb, jež by neměly chybět v žádné povinné výbavičce, chystáte-li se přivést na svět dítě. Jedna z budoucích maminek, která takový balíček obdržela, se o něj podělila s ostatními na sociálních sítích. Podívejte se, co takový box obsahuje.

I zvířecí členové domácnosti se nemohli dočkat

Dokonce i domácí kočka se nemohla dočkat, až uvidí, co je uvnitř. Ihned po přijetí balíčku vyskočila nahoru a zkoumala, co může obsahovat. Vše bylo zabalené v šikovné krabici s úchyty, kterou můžete používat i nadále několik let pro skladování různých věcí. Když nastávající maminka bednu otevřela, byla až po okraj zaplněná oblečením.

Základní povinná výbava pro miminko

Vrchní vrstva oblečení obsahovala zbrusu novou prošívanou kombinézu na zimní období, čepici a palčáky. Následoval spací vak, povlečení a prostěradlo. Dále našla kojící vložky, ponožky, punčocháče, knihu, hračku a dětské hygienické potřeby.

Jako by to nestačilo, byla tam i látková plena, ručníky a vysoce kvalitní finské oblečení, které bylo genderově neutrální. Pro případ, že nemáte postýlku, box obsahuje na dně i matraci, kde může dítě první měsíc spát. A jako takový malý vtipný bonus, v krabici naleznete i prezervativy.

Úvodní obrázek: Imgur.com, Zdroj: Buzznicked.com