Lidská stránka mužů zákona: Policisté pobavili povedenou taneční vývou

Policisté naprosto pokořili internetovou výzvu, jež spočívá v natočení videa, kde budete tančit na skladbu The Git Up od Blanco Browna. Někteří tančili sami, jiní s kolegou, někde dokonce tančilo i celé oddělení. Jeden z policistů přizval i služebního psa. Ukázalo se, že policisté mají smysl pro humor a nebojí se jej předvést.

Uniforma nesmí chybět

Jeden důstojník nahrál svou výzvu doma a jako jeden z mála tančil na celou píseň sám. Jeho pohyby byly neuvěřitelné, používal celé tělo od hlavy až k patě. Všichni, kdo se do výzvy pustili, na sobě měli uniformy. Vypadali klidně, uvolněně a naprosto hladce se pohupovali do rytmu hudby. Ani jednomu z policistů nechyběl úsměv na tváři.

Chce to trénink

Ačkoli to tak může působit, nebyla to jednoduchá výzva. Refrén opakuje choreografii pořád dokola a na celou skladbu je potřeba udělat spoustu pohybů. Chce to trénink, policisté na výzvě museli skutečně pracovat, aby nakonec všichni vypadali jako profesionální tanečníci.

Některé nahrávky byly pořízeny venku, policisté zaparkovali svá služební vozidla a za sebou měli rozsvícená policejní světla. Vše působilo jako profesionální hudební videoklip.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Wonder Why