Fotky známých světových tváří ve svatební den

Ať jsme celebrity nebo nejsme, svatební den patří tak jako tak mezi nejvíce vzrušující a dojemné dny v našem životě. Všichni plánujeme a všichni doufáme, že bude perfektní. Přede všemi stvrzujeme svou lásku a u celebrit tomu není jinak. Podívejte se, jak ony vypadaly v den sňatku.

George Clooney a Amal Alamuddin

George Clooney a Amal Alamuddin právě opouštějí Ca Farsetti Palazzo v Benátkách, kde se vzali v roce 2014. “Uvázali jsme uzel”, říká jejich gesto.

David Beckham a Victoria Adams

Dle jejich vyprávění, David a Victoria navštívili její rodiče těsně předtím, než se odletěli vzít do Irska v roce 1999.

John Lennon a Yoko Ono

John Lennon na fotografii ukazuje svůj oddací list s Gibraltarskou skálou v pozadí. John a Yoko se vzali v roce 1969 – 3 roky po jejich prvním setkání na výstavě, kterou pořádala Yoko.

Prince William a Kate Middleton

Úžasná fotografie svatebního dne prince Williama a Kate Middleton. Všimněte si holčiček, které je obklopují. Zatímco se dvě baví, třetí vypadá, že je v šoku, co se kolem ní děje.

Paul McCartney a Nancy Shevell

Nancy Shevell je milionářka z New Yorku, která se dlouho přátelila s Paulem a jeho první ženou Lindou. Po Lindině smrti, přes kterou se Paul dlouze dostával, se mu dokonce snažila rozmluvit svatbu s Mills. A měla nakonec pravdu, protože se ukázalo, že Mills šlo pouze o peníze. Nancy a Paul se zvali v roce 2011.

Guy Ritchie na jeho rozlučce se svobodou

Guy Ritchie, v pyžamu, s Davidem Beckhamem a ostatními přáteli na rozlučce se svobodou. V roce 2015 se oženil s krásnou modelkou Jacqui Ainsley.

Kurt Cobain a Courtney Love

Kurt a Courtney se potkali v lednu v roce 1990 v jednom nočním klubu v Portlandu. V roce 1992 se vzali na pláži Waikiki na Havaji. Měli pouze 8 hostů. Courtney si oblékla šaty zapůjčené od své kamarádky a Kurt pouze pyžamo. Prý se cítil líný.

Julia Roberts a Daniel Moder

Julia Roberts a kameraman Daniel Moder uspořádali nečekanou svatbu v roce 2002. Své hosty pozvali na ranč a požádali je, aby přišli v bílých plátěných oděvech. Nikdo neznal důvod. Julia tvrdila, že se narodila, aby milovala tohoto muže, který ji dokáže přesvědčit, aby věřila sama v sebe.

Mia Farrow a Frank Sinatra

Frank Sinatra a Mia Farrow se vzali v Las Vegas v roce 1966. Jemu bylo 50 let a jí pouhých 21. Manželství vydrželo jen 2 roky, ale celý život zůstali nejlepšími přáteli.

Mick Jagger a Bianca Pérez-Mora Macías

Tato fotografie ukazuje Micka a jeho nevěstu, obhájkyni lidských práv, před jejich svatbou v roce 1971. Tato kráska se vdávala během těhotenství, ale i to ji nezabránilo, aby si tímto dnem zařídila místo v módní historii tím, že na sebe oblékla moderní šaty, pod kterými neměla nic.

Barack Obama a Michelle LaVaughn Robinson

Barack Obama potkal svou budoucí ženu během jejich stáže v advokátní kanceláři. Barack se snažil několik měsíců upoutat její pozornost, což se povedlo poté, co Michelle slyšela jeho dojemnou řeč určenou afro-americké mládeži. Tímto momentem si uvědomila, že tento muž byl pro ni stvořen. Pár se vzal v roce 1992.

Sting a Trudie Styler

Sting a Trudie Styler uspořádali neobvyklou svatbu, kdy po církevním obřadu v kostele posadil Sting svou novomanželku na koně a sám ho vedl až k nim domů. Tam už na ně čekali jejich hosté.

Diana Frances Spencer a princ Charles

Princ Charles se oženil s okouzlující Lady Di v roce 1981. Přestože se nikdy nestala britskou královnou, navždy zůstane “královnou lidských srdcí” pro svou skromnost, krásu a půvab.

Audrey Hepburn

Trochu netradiční fotografie oproti ostatním, jelikož ukazuje Audrey během zkoušky jejích svatebních šatů. Měla se vdát za lorda Jamese Hansona. Ze svatby nakonec sešlo, protože se Audrey rozhodla věnovat své práci a kariéře.

Kate Winslet a Jim Threapleton

Kate se setkala s Jimem, prvním asistentem režiséra, v roce 1997 při práci na snímku Hideous Kinky. Jim upoutal Kate svou skromností, s kterou se často nesetkávala během své práce, kde potkávala spíše samé sebestředné herce. Brzy se mladý pár nechal oddat a v roce 2000 se jim narodila dcera Mia.

Mark Zuckerberg a Priscilla Chan

V roce 2012 Mark a Priscilla uspořádali tajnou svatbu, o které neinformovali ani své hosty. Pozvali tisíce celebrit do domu v Palo Alto na oslavu Priscilliny promoce na Kalifornské univerzitě. Náhle se přede všemi objevili ve svatebním oděvu a nechali se oddat. Na zahradě se podávalo sushi a konalo barbeque. Mark dokonce představil prsten, který pro Priscillu sám navrhl.

Ringo Starr a Maureen Cox

Ringo Starr a Maureen Cox se vzali na radnici v Londýně v roce 1965. Tato fotografie byla pořízena těsně po stvrzení jejich manželství.

Zdroj:brightside.me