Holčička si zajela natankovat svůj dětský kabriolet na čerpací stanici. Zaměstnanci se zapojili do hry a vzniklo populární video

Video s malou holčičkou a jejím růžovým kabrioletem nyní bortí svět internetu. Nejedná se o žádnou projížďku kolem domu nebo na zahradě s rodiči v patách. Dívenka se rozhodla, že potřebuje doplnit palivo a objevila se na čerpací stanici, kde chtěla natankovat svůj růžový kabriolet. Reakce zaměstnanců na sebe nenechala dlouho čekat. Ihned se chopili příležitosti.

Zajela si natankovat svůj růžový kabriolet

Přes 2,6 milionu zhlédnutí a téměř 2000 komentářů si získalo krátké video, na němž můžete vidět malou holčičku v jejím růžovém kabrioletu, jak se snaží doplnit palivo do svého vozu. Video před pár dny zveřejnil na sociální síť TikTok uživatel s přezdívkou „Johnso2022“. Zobrazuje mladou dámu, jak vjíždí svým růžovým autem na čerpací stanici a jede přímo k pumpě.

@johnso2022 #CapCut #mignonne #fly #tiktokindia #viral #babylove #thaknyou ♬ Laughing – Gianluca Marino

Obsluha asistující při tankování okamžitě popadne hadici a se vší vážností předstírá, že plní nádrž. Mezitím další zřízenec zastaví řidiče čekajícího ve frontě a ujistí se, že dítě vidí. Po doplnění paliva si dívka vloží dudlík do pusy a odjede.

Rodiče hlídali, aby dítě bylo v bezpečí

Až na samém konci záznamu je dobře vidět, že autíčko na dálku ovládá jeden z rodičů, který pečlivě hlídá bezpečnost holčičky. Krátké video rozesmávalo uživatele internetu k slzám. Někteří záznam komentují, že dívka je „budoucí Michael Schumacher“, jiní zdůrazňují, že batole je mistrem za volantem. Většina se však nad dívkou rozplývala.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: legit.ng