Hrůzostrašné příběhy sériových vrahů, které vás v noci nenechají spát

Za celou dobu existence lidstva jsme se dopustili nespočtu strašlivých zločinů. Války, vraždy, násilí, historie je toho plná. Co například z někoho dělá sériového vraha? Jsou to špatné geny, faktory okolí nebo něco ještě horšího? Pravda je taková, že neexistuje jasně daná odpověď a konkrétní vysvětlení. Jednu věc však víme, mnoho sériových vrahů utrpělo určitý druh traumatu v raném dětství, například sexuální nebo fyzické zneužívání, což je nejčastějším prvkem v životě nejhorších sériových vrahů v dějinách. A některé z nich si dnes připomeneme.

Kanibal z Milwaukee

Jeffrey Dahmer byl schizofrenní sériový vrah, který vraždil své oběti čistě pro osobní potěšení. Od roku 1978 do roku 1991 znásilnil, zavraždil a rozpitval 17 mužů a mladých chlapců. Některé části těl si schovával ve svém domě a často s nimi masturboval. V roce 1991 byl zadržen a nakonec se ke svým zločinům přiznal. O 3 roky později byl zavražděn spoluvězni v nápravném zařízení v Kolumbii.

Volga Maniak

Neidentifikovaný ruský sériový vrah, jenž dostal přezdívku Volga Maniak, byl obviněn z 32 vražd svobodných starších žen ve věku 75 – 90 let, které bydlely ve veřejných bytových domech v ruské federální čtvrti Volga a Ural. V současné době vyšetřování stále pokračuje.

Otaku vrah

Japonský výraz “otaku” označuje osobu posedlou určitými zálibami. Přezdívka “otaku vrah” se týká muže jménem Tsutomu Miyazaki, jednoho z nejznámějších japonských sériových zabijáků vůbec. Jeho fascinace upíry ho dovedla až k vraždám a kanibalismu 4 mladých dívek v Saitamě a Tokiu od srpna 1988 do června 1989. Narodil se se zdeformovanýma rukama, což ho stigmatizovalo celý jeho život. Proto také řezal svým obětem ruce a vysával z nich krev.

Vrah panen

Daniel Camargo Barbosa, kolumbijský sériový vrah, během 70. a 80. let znásilnil a zabil více než 150 dívek v Kolumbii a Ekvádoru. Poté, co ztratil svou matku v raném dětství, jej vychovávala násilnická nevlastní matka. Často ho bila a oblékala ho do dívčích šatů před svými přáteli. Když Barbosa dospěl a oženil se, začal znásilňovat mladé panny, protože zjistil, že jeho žena nebyla panna. V roce 1994 byl Barbosa zabit ve vězení synovcem jedné z jeho obětí.

Zodiak

Vrah s přezdívkou Zodiak šířil hrůzu v severní Kalifornii v 60. letech a začátkem 70. Jeho identita zůstává dodnes tajemstvím. Předpokládá se, že zabil více než 30 lidí, ale zjištěno bylo 5 mrtvých a 2 zranění. Na toto téma vznikl v roce 2007 film s Jakem Gyllenhaalem a Robertem Downeyem Jr. v hlavních rolích.

Jak se vám dnešní hrůzostrašné příběhy líbily? Pokud ano, neváhejte je sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: list25.com