Hvězdy odhalily negativní vlastnosti síly jednotlivých znamení. Znáte ty své?

Každý člověk má své pozitivní i negativní vlastnosti. Nikdo není dokonalý, ve všem musí být rovnováha. V některých extrémních případech však mohou negativní vlastnosti natolik převyšovat ty pozitivní, že jsou až toxické. Jaká je vaše nejhorší vlastnost podle znamení zvěrokruhu, v němž jste se narodili?

Beran

Vaší nejtoxičtější vlastností je nedostatek kontroly nad svými impulsy. Z toho důvodu se někdy chováte jako emocionální terorista. Beran snadno ztrácí rovnováhu a pak se často stává podrážděným až agresivním.

Býk

Sobectví je vaše negativní vlastnost. Je to způsobeno tím, že lidé pod tímto znamením si cení pohodlí a materiálních statků. Negativně se tyto sklony mění v chamtivost, sobectví a nerespektování potřeb druhých.

Blíženci

Jste drzí nebo příliš přímí. Vzhledem k tomu, že Merkur je starostlivá planeta Blíženců, planeta, která symbolizuje komunikaci, lidé tohoto znamení se rádi učí a získávají nové znalosti, diskutují o různých tématech. Někdy však dokážou být netaktní a nepřemýšlet nad tím, co říkají, a tím zraňovat city druhých.

Rak

Vaší toxickou vlastností je posouvání hranic ostatních lidí. Je to dáno citlivostí a pečlivostí, která charakterizuje jedince pod tímto znamením zvěrokruhu. Ve vyhrocených případech se však Raci začnou vnucovat ostatním lidem a být velmi dotěrní.

Lev

Vaší negativní vlastností je dělat skandály. Lvi jsou rádi středem pozornosti a většinou jsou všeobecně oblíbení. Někdy však toto znamení hledá pozornost za nevhodných okolností. Když ji nedostanou, snaží se prosadit tím, že způsobí skutečný skandál.

Panna

Jste přehnaně kritičtí. Panny jsou vynikající pozorovatelé a neunikne jim ani ten nejmenší detail, což jim umožňuje dobře a užitečně radit ostatním. Někdy se však tato rada změní ve zbytečnou kritiku, která místo toho, aby vás motivovala k jednání, je nespravedlivá a často neopodstatněná.

Váhy

Vaší nejtoxičtější vlastností je lpění na nerealistických očekáváních. To se projevuje zejména ve sféře vztahů. Lidé ve znamení Vah jsou extrémně romantičtí a sní o dokonalém partnerovi. Když si Váhy uvědomí, že se jejich očekávání nenaplní, začnou se chovat neuvěřitelně toxicky a nedokážou ovládat svůj hněv.

Štír

Manipulace je vaše nejtoxičtější vlastnost. Lidé pod tímto znamením jsou mistři ve zvládání situací zpovzdálí, což je předurčuje mimo jiné pro profese jako manažer, promotér nebo psycholog. Někdy však začnou manipulovat s ostatními lidmi, aby dosáhli svých vlastních cílů.

Střelec

Jste arogantní. Střelci jsou sebevědomí a nikdy se nebojí říct, co si myslí. Někdy však překročí tenkou hranici, která rozlišuje mezi tím, zda jít vpřed a být troufalý. Jejich komentáře jsou pak někdy nevhodné a hrubé.

Kozoroh

Kozorozi jsou nesmírně ambiciózní a pracovití, a když si dají cíl, udělají vše pro jeho dosažení. Někdy to bohužel obnáší oběti, které je Kozoroh schopen přinést na oltář svého úspěchu, a pak se ani neštítí využít výhod druhých.

Vodnář

Vaší nejtoxičtější vlastností je rozdvojenost. Vodnáři jsou často emocionálně nepřístupní, ale na první pohled je těžké to poznat, protože mají tendenci vytvářet si veřejný obraz, který je velmi odlišný od jejich soukromého já. V důsledku toho nikdy nevíte, co Vodnáře motivuje a zda mu vůbec můžete věřit.

Ryba

Vaší nejtoxičtější vlastností je úprk. Místo řešení každodenních výzev okamžitě utíkáte do světa iluzí a představ. Lidé v tomto znamení jsou zcela odtrženi od reality a málokdy přebírají odpovědnost za své činy.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com