Hvězdy prozradily skryté duševní síly jednotlivých znamení. V čem vynikáte nad ostatními lidmi?

Mnoho lidí věří, že duševní síla je něco, čím se může pyšnit jen „několik vyvolených“. Ve skutečnosti všichni máme nějakou psychickou schopnost, kterou vynikáme nad ostatními. Jak hluboce se projevuje v našich životech, to závisí na tom, kolik úsilí vynaložíme, abychom se o ní dozvěděli a přijali ji. Více o té své můžete zjistit podle svého znamení zvěrokruhu.

Beran

Umíte být ve správný čas na správném místě. Většina vašich nejlepších přátelství, vztahů a příležitostí vznikla jako výsledek této dovednosti. Možná jste si jí všimli už v minulosti, ale jednoduše ji zaměňovali za štěstí. Ve skutečnosti nejde ani tak o štěstí, jako o vaši instinktivní schopnost vybrat si, s kým a kde se budete scházet.

Býk

Velice dobře rozumíte osobním hranicím. Pro vás je snadné poznat, jaké hranice byste neměli překračovat, i když jednáte s lidmi, které ještě dobře neznáte. Umíte také vycítit, kdy se ostatní pokoušejí narušit vaše hranice.

Blíženci

Vaše duševní síla spočívá ve slovech. Ať už jde o to, abyste se vymanili z nelehké situace, vytvořili neodolatelnou prodejní nabídku nebo navrhli schůzku, vaše znalosti jazyka jsou na špičkové úrovni.

Rak

Umíte předpovídat budoucnost. Vaše věštecké schopnosti se neprojevují ani tak mysticky, jako spíše v souladu s citovou a fyzickou citlivostí. Umíte číst lidi, prostředí a situace tak dobře, že víte, co se bude dít dál.

Lev

Vaší silou je umění věci načasovat. Přesně víte, kdy klást konkrétní otázky a kdy ne. Jste také odborníky na posuzování, kdy je čas odejít z určité situace nebo dokonce vztahu.

Panna

Vaše psychické schopnosti spočívají ve vašem umu identifikovat situace jako oportunistické nebo ohrožující. Ať už se jedná o práci nebo vztah, umíte číst v lidech a místech, kterých se to týká, abyste zjistili, zda jdou směrem, který chcete sledovat.

Váhy

Máte schopnost číst jiné lidi. Žádné skryté motivy se kolem vás neproplíží a často se přistihnete, že víte, co kdo řekne nebo o co požádá dlouho předtím, než otevře ústa. Na druhou stranu nejste zdaleka tak dobří ve čtení sami sebe. Často nevíte, co chcete.

Štír

Vaše duševní síla je především v oblasti intimity. Jste mistrem ve vnímání a vyjadřování intimity beze slov. Ve skutečnosti máte někdy pocit, že slova jsou v tomto ohledu jen překážkou.

Střelec

Lidé často zpochybňují váš optimismus ve zdánlivě pesimistických časech. To vše díky vaší schopnosti vnímat dobré věci i v těžkých chvílích. V obchodním smyslu se to často projevuje tak, že víte, jaká rizika podstoupit, která vaši společnost nebo tým postrčí o krok blíže k úspěchu.

Kozoroh

Vaše psychická schopnost spočívá ve znalosti, kdy je čas udělat ve svém životě radikální změnu k lepšímu. Kozorohové jsou experti na to rozpoznat, kdy nastal bod stagnace a nastala chvíli pro drastickou změnu, jež je klíčem k posunu na životním žebříčku.

Vodnář

Jste odborníkem na čtení myšlenek. Občas se přistihnete, že tuto sílu používáte zlomyslně, někdy manipulujete s ostatními. Na druhou stranu z vás tato dovednost také dělá skvělého společníka, protože přesně víte, co lidé v daný okamžik chtějí slyšet.

Ryby

Vaše psychické schopnosti zahrnují možnost nahlížet na věci či situace jako na celek. To z vás dělá odborníka na to, abyste zůstali emocionálně vyrovnaní v různých situacích. Máte sklon nereagovat přehnaně, protože chápete význam každého momentu. Zároveň, když hluboce reagujete na nějakou situaci, je to proto, že chápete, jak smysluplná je.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com