I mezi dětmi se najdou tací, kteří dokáží pomáhat ostatním v těch nejtěžších chvílích. Podívejte se na příběh chlapce, který překvapil svou maminku neobvyklou žádostí

Každodenní příprava oběda nebo svačiny do školy pro naše děti je automatická věc a skvělý způsob, jak jim dodat nezbytné vitamíny a zpříjemnit den něčím lahodným. Ovšem ne všechny děti mají to štěstí, respektive jejich rodiče si nemohou dovolit kupovat jim školní oběd. Zatímco existují programy, které podporují tyto rodiny, není vždy jednoduché o finanční podporu žádat. Když se Josettin syn jednoho dne vrátil ze školy a požádal svou maminku, zdali by mu na další den nemohla připravit obědy dva, myslela si, že je to aktivní chlapec, stále ve vývinu, takže je také pořádně hladový. Důvod byl ovšem zcela jiný a dotkl se srdcí desítek tisíc lidí.

Takto mu maminka balila dva obědy každý den po dobu jednoho měsíce. Až jí to jednoho dne nedalo a zeptala se, zdali to pro něj není moc. Jeho odpověď sdílela na svém facebookovém profilu: „Mami, to je pro tohoto chlapce. Na oběd jí jen ovoce, mohla bys připravit oběd i pro něj? Myslím, že na oběd nemá peníze,“ řekl Dylan. Jak se zdá, 14letý Dylan si všiml chlapce, který sedí každý den při obědové pauze sám a nosí si pouze ovocný pohár. Dylanova maminka se poté dozvěděla smutnou situaci jeho nového kamaráda a maminky, když se s ní spojila cizí žena, která zjistila, že pro jejího syna připravuje Josette oběd každý den celý měsíc.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce