Interiér vaší ložnice ukazuje, jaká jste osobnost. Potrpíte si na dekorace nebo máte raději minimalismus?

Stejně jako styl oblékání, i interiér vaší domácnosti toho mnoho vypovídá o naší osobnosti. Milujete minimalismus nebo si potrpíte na spoustu dekorací? Stačí nahlédnout do několika domovů a hned víte, s kým máte tu čest. Jak je na tom například vaše ložnice? Je pro vás pouze postel a dva noční stolky se skříní dost nebo toho potřebujete k odpočinku mnohem více?

Minimalistická ložnice

Jednoduchý pokoj s prostými stěnami, postelí, šatní skříní a nočními stolky ukazuje, že jste konvenční, tradičnější osoba, která se hodně ovládá. Nejdříve dlouze přemýšlíte, než něco řeknete. Jste velice zaměřeni na své nitro, vyjadřování emocí je pro vás trochu boj.

Nepořádná ložnice

Oblečení máte snad všude, jen ve skříni ne. Pošta, prádlo, krabice, mobil, časopis, kniha, to všechno najdete na jedné hromadě v ložnici. Jste chaotický člověk s ďáblem uvnitř. Jste ale také velice empatičtí, a především milujete kreativní činnosti.

Ložnice plná dekorací

Velká místnost plná života s barevnou výzdobou a načechranými polštáři znamená, že jste svědomití. Přestože vaše ložnice vypadá jako z katalogu, neoplýváte příliš velkou nápaditostí. Raději okopírujete návrhy jiných, což značí trochu lenivou povahu. Jinak jste ale extroverti každým coulem, kteří milují společnost a následují poslední trendy.

Tady spí umělec

Vaše ložnice je jedno velké umělecké dílo. Milujete cestování a rádi se inspirujete různými kulturami. Jste bohémové, nestaráte se o to, co bude, ale co je teď. Potřebujete svobodu a svůj vlastní prostor, kde můžete trávit čas sami se sebou. Víte, co chcete.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Indiatimes.com