Spolupráce se vyplácí. Dva pejskové vymysleli ideální taktiku, jak dostat pamlsek a neztratit hračku

Již od útlého věku nás jistě rodiče učili, že dělit se je správné a dobré. Někdy se to však snáze řekne, než udělá. Tihle rozkošní labradoři ale evidentně vůbec nemají problém se podělit. Zvlášť když jde o dvě nejdůležitější věci v jejich životě – hračky a pamlsky. To se jindy nespolupracující dvojka rozhodne pořádně za to vzít a své úsilí napnout ke společnému cíli. Co totiž dělat ve chvíli, kdy nechcete přijít o hračku a zároveň vás lákají pamlsky? Tihle dva psí bráchové to vyřešili šibalsky a nad jejich dovedností se směje celý internet. Pusťte si video i vy a zpříjemněte si den veselým pohledem na dva šibalské psy, kteří vymysleli chytrý trik.

Jak získat pamlsek a neztratit hračku?

Psi jsou zcela přirozeně majetničtí, ale pokud jim o něco jde, určitě dokážou skvěle spolupracovat. O co tedy v tomto videu běží? Můžete sledovat dva psy kteří mají zjevně velmi v oblibě plyšového medvídka, kterého jeden ze psů pevně drží v tlamě. Jenže když jim jejich majitelka začne rozdávat pamlsky, nastává zásadní problém – co dělat, aby o plyšáka nepřišli a zároveň dostali pamlsek? Vyřešili to jednoduše tak, že si plyšáka mezi sebou předávají, aby nad ním ani na vteřinu neztratili kontrolu. Chytré řešení, že?

Spolupráce se vyplácí a vědí to i psi

Nad tímto videem se smějí tisíce lidí na celém světě. Je patrné, že to psi mají skutečně promyšlené a vědí, jak to zaonačit, aby dostali přesně to, co chtějí. Také se smějete jejich důvtipu a vynalézavosti? Tohle video vám zaručeně zvedne náladu a možná vám i připomene, že se skutečně vyplatí spolupracovat, protože někdy to bez pomoci jiných lidí prostě nejde. A když se s někým o práci podělíte, půjde všechno hned snadněji. Může to tedy sloužit i jako zábavné poučení pro nás pro všechny, kteří si občas říkáme, že není potřeba žádat o pomoc, protože všechno přece zvládnete sami.

Úvodní obrázek Shutterstock, Zdroj: Trendcentral.com