Jak poznám, že mě partner opravdu miluje? 10 znaků, že váš vztah bere partner vážně

Vždy je dobré přemýšlet o vašem vztahu z různých perspektiv. Je dobré mít zdravý pohled na váš vztah nehledě na to, kolik úsilí a snahy oba vkladáte  do vašeho vztah aby fungoval. Věděli jste, že gesta mohou prozradit o jeho citech k Vám mnohem více než jeho činy ? V článku jsme si pro vás připravili 10 znaků a gest, které vám poskytnout jasné znamení o jeho citech k vám.

Rád si hraje s vašimi vlasy

Tohle je jedno z nejlepších a nejsladších gest, jaké může můž ukázat své paní. Pokud je jeho láska opravdová, bude si hrají s vašimi vlasy vždy užívat a nikdy ho to neomrzí.

Dává si ruku do kapsy

Pokud má člověk ruce kolem pasu nebo v kapse, ukazuje to, že je velmi sebevědomý a spokojený ve svém vztahu.

Ve vaší společnosti hodně mluví

Všimli jste si někdy, že když je váš parner s vámi,  tak hodně mluví, někdy až nezastavitelně? Chce vám toho tolik říct, ale často neví kde začít. Toto je jedno z nejryzejších gest, které dokazují, že je opravdu zamilovaný.

Když je s vámi, tak je nadšený

Je nadšený v momentu kdy vás spatří, jeho obličej se rozjasní a oči rozsvítí. Neexistuje žádný způsob, jak by mohl skrýt své nadšení, nebo pocity k vám nebo od ostatních na veřejnosti. To ukazuje, jak moc vás miluje.

Při jakékoli přiležitosti se vás dotkne

Najde důvody, aby se vás dotýkal, neustále vás bude chtít držet za ruku. To je důkaz, jak moc vás zbožňuje.

Vždy má s vámi oční kontakt

Během rozhovoru s Vámi bude vždy udržovat oční kontakt. To je důkaz, jak moc se o vás zajímá a jak miluje poslouchat vaše slova.

Neustále vás škádlí

Velmi si užívá neústále škádlení, mnohdy se chová jako malé dítě. Dělá to proto, aby vás rozesmál, to mu dodá pocitu, že je vám s ním příjemně.

Neustále zmiňuje vaše jméno

Všimli jste si, že kdykoli vám píše zprávu nebo s vámi telefonuje, vždy zmiňuje vaše jméno? Někdy to může být trochu otravné, ale dokazuje to, jak moc rád vyslovuje vaše jméno a tím pádem i jak moc miluje vás.

Ptá se na mnoho otázek

Pokud o vás má opravdu zájem, jistě vám bude klást nespočet otázek týkajících se vašich zájmů,koníčků, přátel a vaší rodiny. Je to proto,  že o vás chce dozvědět co možná nejvíce informací, pokud ho totiž zajímate vy, bude ho zajímat vše ohledně vaší osoby.

Snaží se zkopírovat vaše gesta

Pozorujete-li jej pozorněji, pak si všimnete, že se vždy pokusí zkopírovat vaše pohyby, gesta a zvyky. Je to proto, že se snaží vyvíjet podobnosti mezi vámi a ním, aby se přiblížil.

zdroj: banter.fun