Jak to vidí chlapi. Silueta, která vám padne do oka, prozradí, jak působíte na muže

Chcete vědět, jak vás vnímají muži? Nad takovou otázkou přemýšlí spousta žen. Rády by věděly, co si o nich muži myslí, jak na opačné pohlaví působí a co ze sebe vyzařují. Chcete-li tuto věčnou otázku rozlousknout, stačí k tomu jednoduchý test. Vyberte si obrázek ženy, který vás nejvíce zaujal, a přečtěte si výsledek.

Silueta číslo 1

Jste velice inteligentní, vždy dokážete rozpoznat náladu druhého člověka, jeho plány i myšlenky. Kariéra je pro vás velice důležitá. Většinu času trávíte rozvojem svého podnikání. Snažíte se komunikovat s těmi, kteří jsou pro vás užiteční, moc neholdujete prázdným rozhovorům s lidmi, kteří vás nezajímají.

Silueta číslo 2

Nesnášíte zklamání. Po svém boku potřebujete někoho energického a mladého, někoho, kdo díky vám bude plný optimismu a věří v dobro. Lidé vás milují pro vaši schopnost naslouchat a pomáhat správnými radami. Jste velice společenská osoba, což vám pomáhá v mnoha životních situacích.

Silueta číslo 3

Pokud jste zvolila obrázek číslo 3, znamená to, že máte ráda krásné, kvalitní a elegantní věci. Víte, jak se bavit, užívat si života a také to, že se v životě musí za všechno platit. Nikdy neurážíte ostatní lidi, ovšem na každou osobu máte svůj vlastní, osobitý názor. Lidé vás vnímají jako spolehlivou, odpovědnou osobu s nohama pevně na zemi a s respektem.

Silueta číslo 4

Jste vyrovnaný člověk, který dává přednost společnosti, ale často potřebuje soukromí, aby měl klid na činnosti, které vás baví. Snažíte se kolem sebe vytvořit příjemný svět. Lidé vám často závidí, ale nevěnujete tomu pozornost.

Obrázky: Adobe stock