Jak vybrat hotel pro děti? Ubytování s hřištěm, hernou i animačními programy

Zdroj: Pixabay

Chcete si na dovolené s dětmi opravdu odpočinout? Pak věnujte velkou pozornost výběru ubytování i lokality. Ty nejlepší hotely pro děti po celém Česku pro vás vyhledává explorio.cz.

Dovolená s miminkem

Dovolená s miminkem znamená obvykle velké balení. Kočárek, postýlka, vanička, elektronická chůvička, nosítko. Vejde se vám to všechno vůbec do auta? Když si vyberete dobře vybavené ubytování, spoustu věcí můžete nechat doma. Zapůjčení dětské postýlky je ve většině hotelů a penzionů už dnes většinou standardem, ale mnoho z nich má k zapůjčení mnohem více vybavení. Ve vyhledavači ubytování si můžete zaškrtnout, jaké vybavení je pro vás důležité a vybrat si to nejlepší ubytování pro svou rodinnou dovolenou.

Apartmány Nezdice s krásnou zahradou a hřištěm

Apartmány Nezdice na Šumavě obklopuje krásná zahrada s dětským hřištěm. Děti se pořádně vyřádí a vy můžete odpočívat pod pergolou nebo grilovat. Půjčí vám tu dětskou jídelní židličku, postýlku, nočník, vaničku či stupátko k umyvadlu. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku.


Zdroj: Apartmány Nezdice

Zábava pro malé děti i teenagery

V případě nepříznivého počasí oceníte vnitřní dětskou hernu nebo alespoň koutek s hračkami. V Aparthotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou mají herny hned 3. Malé děti nadchne herna s domečkem, skluzavkou a spoustou hraček. Pro ty starší tu mají teenage hernu s fotbálkem a PlayStation kozolemi. Dospělé i starší děti určitě zláká třetí herna s virtuální realitou.


Zdroj: Aparthotel Svatý Vavřinec

Animační programy s liškou Eliškou

Orea Resort Sklář v Harrachově má nejen krásnou dětskou hernu, ale také pravidelné animační programy s jejich maskotem, liškou Eliškou. Děti čeká plno kreativních her a úkolů, sportovní aktivity i soutěže. A těšit se můžou i na dětskou diskotéku.


Zdroj: Orea Resort Sklář

Objevte další hotely, penziony i tipy na výlety s dětmi na explorio.cz.