Jak vypadat štíhlejší s tím správným oblečením

Pro nás ženy bude asi vždy nemožné dívat se na své tělo se spokojeností a dobrým pocitem, pokaždé si najdeme nějaké nedostatky, nedokonalosti, které bychom chtěly změnit. Ovšem některé chyby nelze odstranit hned, takže proč je alespoň nezakrýt, abychom se cítily dobře, pohodlně a k tomu i elegantně a sexy? Místo svého těla byste měla vzít pod lupu svůj šatník – existuje totiž spousta kusů oblečení, které naší postavě mohou uškodit. Nebo naopak pomoci vypadat štíhleji! Za dvě minuty můžete vypadat a cítit se zcela jinak.

Vyberte si správnou obuv

Díky správné obuvi mohou vaše nohy vypadat delší a štíhlejší. Tělové, béžové a pastelové barvy jsou tou správnou volbou, která vašeho nohy opticky prodlouží. Pokud nosíte kalhoty nebo punčocháče, snažte se obout boty stejné barvy. Rozhodně se vyhýbejte kotníkovým botám a kontrastním barvám oproti vašemu oděvu. Takové boty vaše tělo rozdělí na dvě části a vaše nohy budou působit krátce.

Zbavte se příliš malých nebo příliš velkých kusů oblečení

Volné, nadměrně velké šaty neskrývají nedostatky vašeho těla, namísto toho vám přidávají na objemu a to přece nechce žádná z nás. Totéž platí i pro příliš malé oděvy, které se vám budou zařezávat do těla.

Vždy držte rovná záda

Správné držení těla dělá každou ženu přitažlivou a atraktivní bez ohledu na její tělesné proporce. Nikdy se nehrbte, ať už sedíte nebo stojíte. Vždy mějte rovná záda, abyste vypadala vyšší a štíhlejší. Navíc pomůžete i svému zdraví.

Osvojte si triky v líčení

I vaše tvář může vypadat štíhleji. Pamatujte si jednu jedinou věc – klíčem je ztmavit vše, co chcete skrýt, a zesvětlit vše, co chcete zvýraznit a rozzářit.

Vyberte si správné doplňky

Vyhněte se nošení obrovských šátků nebo šál kolem krku. Nechte krk volný, rozepněte si klidně o jeden knoflíček na košili víc, abyste dodala svému krku ležérnější a štíhlejší vzhled.

Jak se vám dnešní článek líbil? Dodržujete některé z těchto pravidel nebo znáte i jiné? Neváhejte se o ně s námi podělit v komentářích a sdílet příspěvek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: trendingposts.net