Zářivky se hodí do kanceláře i do bytu

S koncem letních měsíců se loučíme nejen s teplým počasím, ale taktéž s celodenním světlem. V pošmourných dnech klesá naše produktivita, a proto je důležité najít takový světelný zdroj, který nás udrží bdělé v kteroukoliv denní dobu.

LED osvětlení má mnoho výhod

Většina lidí si pod pojmem LED osvětlení představí malé žárovičky. V dnešní době se ovšem nemusíme spokojit pouze s těmito miniaturami, protože na trhu existují také LED zářivky. Ty mají oproti běžným zářivkám mnoho výhod. Hned na začátek je třeba zmínit jejich podstatně delší životnost, protože v této kategorii vyhrávají na plné čáře. Průměrně taková LED zářivka vydrží sloužit až 7 let, což je v přepočtu na běžné svícení okolo 125 000 hodin. U obyčejné zářivky se jedná pouze o 20 000 hodin, což mluví za všechno.
 
Jestliže hledáte kvalitní zdroj osvětlení do kancelářských prostor, věřte, že LED zářivka 120 cm je určitě výbornou investicí. Tento produkt neobsahuje žádné škodlivé látky, jako je tomu u běžných zářivek s obsahem rtuti, jež by mohly mít negativní dopad na zaměstnance. Také dokáže prodloužit životnost tělesa, v němž je nainstalována, protože nevyzařuje zbytečné teplo, a navíc nepotřebuje žádný elektronický předřadník. 
 

Zářivka do kuchyně? Rozhodně ano

Kromě pracovního prostředí se dají zářivky využít i v domácnosti. V dnešní době se čím dál více těší oblibě zářivka pod kuchyňskou linku, kde perfektně slouží jak po praktické stránce, tak dobře vypadá. Pokud patříte mezi jedince, jimž není lhostejná ekologie, LED trubice je v tomto ohledu výbornou alternativou vůči jiným typům osvětlení. Okamžitý start též pomáhá šetřit energii, což pocítí mimo jiné i vaše peněženka.
 
Ať už vás ke koupi láká kancelářská zářivka nebo model vhodný do domácnosti, máme pro vás jeden tip, kde takové vychytávky pořídit. Na webových stránkách K&V ELEKTRO naleznete vše potřebné. Vybírat můžete ze širokého pole nejen zářivek, ale mnoha dalšího elektromateriálu.