Jaké je to randit se Střelcem? S tímto svobodným znamením se musíte obrnit hroší kůží

Střelec je deváté znamení zvěrokruhu. O lidech narozených ve znamení Střelce se říká, že větší optimisty chodící na této planetě snad nenajdete. Sklenici vidí vždy poloplnou, jsou to extroverti, jsou soucitní, loajální a velice chytří. Ovšem randit s nimi může být trochu komplikované. Pro lepší pochopení tohoto znamení, co je třeba mít na paměti, uvádíme několik zajímavých informací, které vám mohou pomoci udržet vztah se Střelcem.

Nesmíte být majetničtí

Střelci vám nikdy nebudou nakloněni, pokud nebudete mít podobné zájmy jako oni nebo pokud jim je budete odpírat. Milují cestování a dobrodružství, musíte myslet na to, že doma je jen tak neudržíte. Nenávidí tedy majetnické partnery. Sdílejte s nimi jejich touhy nebo jim aspoň dopřejte svobodu, aby mohli žít naplno, jak potřebují.

Dopřejte jim jejich čas

Střelci potřebují čas pro sebe. Není to o tom, že by nechtěli být s vámi, ale umí být i sami a milují to. Má to co dočinění s jejich svobodným duchem. Dopřejte jim chvíli bez vás, čas na jejich zájmy, i kdyby to mělo znamenat, že je pár dní neuvidíte.

Jsou loajální a milující

Ale aby to nebylo jen o tom, co pro ně musíte dělat vy, pamatujte, že i když můžete mít občas pocit, že Střelci milují jen sebe, není tomu tak. Jakmile se usadí, jsou extrémně loajální a milující.

V hněvu občas říkají ošklivé věci

Někdy se u Střelců projeví jejich temperament. Přestože nejsou nijak vzteklí, když už přijde řeč na hněv, umí se pořádně naštvat a pak říkají věci, kterých později litují. Ve vztahu se Střelci musíte mít skutečně hroší kůži.

Velké sliby

Střelce nesmíte brát příliš vážně, co se jejich velkých slibů týká. Nemyslí to nijak zle, vlastně ve chvíli, kdy vám naslibují hory doly to skutečně myslí vážně. V daný moment cítí, že to, co říkají, mohou opravdu splnit. Ale později se to může změnit. Vědomě nelžou, jen často přeceňují své síly a schopnosti.

Naučte se jim odpouštět

Je důležité, abyste se naučili Střelcům odpouštět. Někdy totiž mohou působit blahosklonně. Nedělají to však schválně.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Indiatimes.com