Rosalindě bylo 20 let, když souhlasila s hlídáním dítěte sousedky. Netušila však, že se matka už nikdy nevrátí a ona se stane z chůvy rodičem

Rosalindě bylo pouhých 20 let, když se v jejím životě přihodilo něco, co nadobro změnilo její život. Přestože byla velmi mladá, byla vdaná a usilovala s manželem o dítě. Ne vždy však jdou věci podle plánu. Rosalinda je příkladem toho, že osud má s námi své vlastní plány a my je můžeme jen následovat.

Z chůvy matkou

Když za Rosalindou přišla její sousedka, zdali by jí nemohla na hodinu pohlídat jejího malého syna, zatímco si skočí do obchodu nakoupit pár věcí, bez váhání souhlasila. V tu chvíli ji ani nenapadlo, co by mohlo následovat. Matka malého chlapce se už nikdy nevrátila. Většina lidí by upozornila úřady a dítě předala, aby se mu našel nový domov, ale Rosalinda náhlou situaci považovala za znamení.

Bez varování převzala zodpovědnost

Mladé ženě lékaři potvrdili, že nikdy nebude moct mít vlastní děti, a tak měla Rosalinda jasno. Bez varování převzala za chlapce jménem Adeola veškerou odpovědnost a stala se jeho pěstounkou. „Žil se mnou až do jeho 18 let, kdy našel svého pravého otce a začal nový život,“ vypráví dnes už 70letá Rosalinda.

Žena našla své poslání

Po této zkušenosti Rosalindě došlo, že na světě žije nespočet dětí, které touží po milujícím domově a lásce. Když nemohla být matkou, může být pěstounkou. Když se Adeola odstěhoval, cítila, že jí v životě něco chybí. Najednou v něm bylo prázdno. A tak se své nové roli začala věnovat naplno. Za svůj žvot si osvojila spoustu dětí, tak se dostala i ke své dceři. „Dostala se ke mně v polovině května 1990, byla tak krásné miminko s nádhernýma očima. Nemohla jsem si pomoct. Adoptovala jsem ji a dala jméno Lola,“ vzpomíná Rosalinda.

@mamarosalinda How I started #fostering and my #daughter’s #adoption #foryoupage #fyp #storytime #storyteller #story #family #viral #drama #baby #children #love ♬ Surrender – Natalie Taylor

Hvězda sociálních sítí

Rosalinda se ani v pokročilém věku nebojí pokroku technologií. Má účet na sociálních sítích, na TikToku ji sleduje více než 57 000 uživatelů. Rosalinda sdílí videa, kde vypráví příběhy o svých zážitcích s pěstounstvím, mateřstvím, adopcí, jaké překážky musela překonat. Na internetu je díky své čisté duši velice oblíbená, spousta jejích příspěvků obsahuje pochvalné komentáře, které oceňují její laskavost a oddanost.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: The-sun.com