Jaký šperk vybrat ženě podle její osobnosti?

Výběr šperků pro přítelkyni, manželku, sestru nebo matku je velmi náročný pro každého muže i ženu. Ženy si totiž pro sebe vybírají šperky podle barvy vlasů, znamení zvěrokruhu a osobních preferencí. Tohle všechno byste měli znát ve chvíli, kdy je chcete tímto dárkem potěšit. Obecně ale můžete vybírat také podle osobnosti dívky nebo dámy. Jak na to?

Romantická duše

Něžné dámy uvítají něco velmi jemného a něžného. Většina z nich miluje přírodu, zvířata, svou rodinu a přátele. Z toho můžete vycházet. Její šatník bude plný pastelových barev, volánů a květinových vzorů. Jestli máte vedle sebe tuto éterickou bytost, můžete ji jednoduše potěšit nádherným šperkem. Ideální budou šperky:

  • růžové turmalíny, morganity nebo safíry, opály,
  • akvamaríny, topazy, aleandrity, tanzanity,
  • tvar srdce, květiny nebo oblíbeného zvířete,
  • perly kombinované se stříbrem nebo bílým zlatem.

Milovnice elegance a minimalismu

Elegantní a minimalistické ženy milují kvalitní materiály a nadčasové střihy oblečení. V jednoduchosti je podle nich síla. Díky tomu se pro ně dokonale hodí luxusní diamantové šperky, které budou mít vysokou hodnotu po mnoho let. Jednoduché linie a drobné kameny pro ně budou nejlepším přítelem a budou tyto šperky s radostí nosit každý den.

Tradiční vs. moderní žena

Konzervativní ženy se vyhýbají výstředním barvám i tvarům. Podívejte se na styl dané ženy a rychle poznáte, jaký šperk vybrat. Exkluzivní diamantové náramky budou vypadat úžasně i po letech. Navíc se hodí ke všemu a diamanty jsou největší klasika, které tento typ žen bude milovat. Nezapomínejte také na tradiční materiály, jako je zlato a stříbro.

Mladé, uvolněné ženy se budou cítit nejlépe, když jim dáte něco netradičního. Zvolte geometrické tvary, barevné kameny nebo černé diamanty. Ženy, které se zajímají o moderní trendy v módě, budou potřebovat také moderní šperky. Podívejte se do šatníku své partnerky a uvidíte, která barva pro ni bude nejlepší. Potom vyberte nejméně tradiční tvar a máte vyhráno.