Medvědí rodinka hledá úkryt před horkem. Vloupe se na jednu ze zahrad a udělá si bazénovou party

Jedním z nejlepších způsobů, jak se zchladit, je ponořit se do vody. Proto vlastnictví bazénu na zahradě je jednou z velkých výhod, které oceníte především v parném létě. Bohužel tato rodina musela sdílet svůj bazén s několika nechtěnými hosty.

Medvědí rodinka hledala úkryt před horkem

Nejen lidé, ale i zvířata si potřebují odpočinout od horka. Například tato medvědice se svými mláďaty hledala chladné místo, kam utéct před vedrem. A kdo ji může vinit? S pěti nezbednými medvíďaty si tato medvědí maminka zaslouží odpočinek.

Našli opuštěný bazén

Medvíďata skotačila podél kraje bazénu a cákali vodou. Jedno z miminek dokonce využilo plováku. Bylo s podivem, že bazén odolal náporu hravých medvědů a zůstal celý. Možná to nebylo to, co výrobci zamýšleli jako test odolnosti, ale konstrukce zůstala vzpřímená. „Ať je výrobce kdokoli, měl by toto video použít jako reklamu!“ zmínil jeden z uživatelů internetu.

Vzala za vděk i hřištěm s houpačkami

Plavání však nebylo jedinou aktivitou, o kterou se tato roztomilá mláďata zajímala. Majitelé domova měli pro medvíďata také miniaturní hřiště a houpačky. Toto krátké video přetéká roztomilými momenty. Snad se této mamince podařilo vyčerpat její hravé ratolesti a dopřejí si všichni zasloužený dlouhý spánek.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com