Japonská technika Jin Shin Jyutsu. Ovládněte skrze prsty na rukou fyzické i psychické neduhy

Pokud se necítíte dobře, nikdy neuškodí znát jedno nebo dvě rychlá řešení, která vám mohou pomoci ulevit. Léčba může trvat pouze pár minut, pokud vyzkoušíte následující japonskou techniku Jin Shin Jyutsu, která poukazuje na to, že náš zdravotní stav lze do značné míry ovládat pomocí našich prstů na rukou. Každý z nich má totiž k sobě připojených několik orgánů i emocí.

Japonská technika Jin Shin Jyutsu

Jedná se o starou japonskou samoléčebnou metodu, která definuje 26 párových bezpečnostních zámků na lidském těle, kterými proudí energie a jejich stlačováním můžete docílit zlepšení svého zdraví.

Palec

Je spojen s žaludkem a slezinou a úzkostí a depresí. Jeho stlačením si pomůžete od kožních problémů, bolesti břicha a hlavy a nervozity.

Ukazováček

Souvisí s močovým měchýřem a ledvinami a emocemi jako je strach, frustrace a zmatek. Je spojen s fyzickými příznaky, které zahrnují bolest svalů a zad, bolesti zubů a zažívací potíže.

Prostředníček

Vnitřní orgány žluč a játra jsou nejčastěji spojeny s prostředníčkem, co se týká emocí, jedná se o hněv a vztek. Práce s prostředníčkem může zlepšit krevní oběh, menstruační potíže, migrénu a problémy se zrakem.

Prsteníček

Souvisí s plícemi a tlustým střevem a se strachem z odmítnutí, smutkem a utrpením. Stlačení prsteníčku pomáhá od zvonění v uších, astmatu, potíží s dýcháním, kožní vyrážky a zažívacích potíží.

Malíček

Je spojen se srdcem a tenkým střevem a duševní slabostí a nervozitou. Malíček pomáhá od nadýmání, problémů s krevním oběhem a bolestí v krku.

Obrázky: Pixabay