Jarní detoxikace zbaví tělo těžkosti a přeplnění po dlouhých zimních měsících. Začněte postupně, ukážeme vám, jak na to

Pokud stále cítíte důsledky zimního období a máte pocity těžkosti a únavy, pak je ten správný čas na změnu. Pomalu, ale jistě se blíží jaro, takže je čas na správnou detoxikaci těla, která nás zbaví všech škodlivých látek a přeplnění. A jak na to?

  • Detoxikace by pro vás neměla být komplikovaná. Stačí, když začnete šálkem horké vody s citrónem. Tato kombinace rozhýbe vaše tělo, které se začne rychle zbavovat toxinů a usnadní trávení.
  • Dbejte na to, aby ve vašem domě bylo vždy léčivé uhlí. Jedná se o složku, jež pohlcuje škodlivé látky trávicího systému. Před užíváním se ovšem nejdříve poraďte s lékařem. V malých dávkách není uhlí škodlivé, ale pokud jej chcete užívat častěji, měli byste zajít na konzultaci.
  • Kromě toho nezapomínejte na koření, jako je zázvor, skořice a kurkuma, která pomáhají čistit střeva a odstraňovat toxiny.

Dbáte na správnou detoxikaci po dlouhých zimních měsících nebo vás tento článek letos skutečně navnadil konečně začít? Dejte nám vědět do komentářů a nezapomeňte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: feelhealthylife.com