Je pro vás obtížné udržet se v chodu po celý den? Řekněte si každé ráno před zrcadlem tyto fráze

Pokud nejste ranní ptáče a děsíte se každého zazvonění budíku, zřejmě je pro vás velice obtížné udržet se v chodu po celý den. Je-li to tak, zkuste si každé ráno stoupnout před zrcadlo a sami sobě si říct těchto pár frází, které vás nakopnou na celý den, ať už vás čeká jakkoli náročný.

„Jsem vděčný“

Když se cítíte ve stresu a vyčerpaní, je potom snadné zapomenout na to, co máte a myslet pouze na to, co vám chybí. Vděčnost vám připomene věci, které vás dělají šťastnými a dodávají vám lepší náladu.

„Jsem krásný“

Všichni se cítíme nejistě, jakmile dojde na náš vzhled. Řekněte si, co se vám na sobě líbí, jak zvenku, tak uvnitř.

„Dokážu to“

Někdy můžeme mít pocit, že se nám nic nedaří. Ale nevzdávejte se. Vyberte si jednu věc, které dnes můžete dosáhnout a zaměřte se na ni.

„Všechno se vyřeší“

Možná ne dnes, možná ne za týden a možná ne přesně tak, jak byste chtěli, ale vše bude zase dobré. Možná budete procházet těžkými časy, ale řekněte si, že jste dostatečně silní a chytří, abyste to vydrželi. Netvrdíme, že byste měli sedět a čekat, až se něco stane, ale věřit, že se to stane, i když se nenacházíte v dobrém období.

„Nemohu ovládat chování ostatních“

Vždy budou existovat lidé, kteří se budou pokoušet stáhnout vás dolů a dělat věci, s nimiž nesouhlasíte. To je ale jejich problém, ne váš. Zaměřte se na to, co můžete dělat vy, obklopte se dobrými lidmi a nechte ty negativní jít dál.

Jak se vám dnešní článek líbil? Už jste tyto fráze vyzkoušeli? Pokud se vám článek líbil, sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: womenworking.com