Jeden z nejhorších případů týrání zvířat! Důvod, proč muž vyhodil roztomilého jezevčíka z jedoucího auta, by vás ani ve snu nenapadl

Týrání zvířat je něco, co bodne u srdce nejen milovníky zvířat, ale i většinu lidí na tomto světě. Je velice smutné, že často jsou pachateli samotní majitelé domácích mazlíčků nebo lidé, jejichž práh překročí opuštěná zvířata hledající útočiště. Podobným případem je příběh Flicka, jenž byl milovaný pejsek, který utekl ze svého domova a skončil u jednoho z nejhorších případů týrání. Naštěstí jej v jeho posledních chvílích vysvobodil zástupce šerifa a osobu, zodpovědnou za takové zvěrstvo, poslal za mříže.

Černo-hnědý jezevčík byl nalezen v příkopu omotaný elektrickou páskou na končetinách i čumáku. Policie se domnívá, že byl vyhozen z jedoucího vozidla. Byl podvyživený a zmatený, noc strávil u silnice, kde jeho teplota klesla na minimum.

Muž dosvědčil policii, že Flicka skutečně vyhodil z jedoucího auta skrze otevřené okénko a musel tak venku strávit zhruba 12 hodin, než jej zástupce šerifa našel. Muž se přiznal, se že domníval, že jej policie špehuje prostřednictvím Flicka, kterého našel pod svým autem a myslel si, že má na sobě připevněnou malou kameru.

Flick byl nakonec přemístěn do místní nemocnice, kde se jeho stav postupně zlepšoval, až se nakonec opět šťastně setkal se svou majitelkou Kaitlynn.

Takové chování ke zvířatům je strašlivé a srdcervoucí a pokud s tímto názorem souhlasíte, sdílejte Flickům příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com