Zdravotní sestra zjistila, jakou píseň miluje její oblíbený pacient. Z chystaného překvapení byla nakonec sama zaskočená, když viděla jeho nečekanou reakci

Každý z nás, kdo musel nějaký čas, i když krátký, strávit v nemocnici, moc dobře ví, že nutkání odejít domů je obrovské. Ovšem pro ty, kteří se už domů vrátit nemohou, to musí být srdcervoucí, proto se zdravotní sestra z Michiganu snaží svým pacientům pobyt v hospicu co nejvíce zpříjemnit.

Brenda pracuje nad rámec svých povinností a snaží se vytvořit co největší pohodlí pro své pacienty. Jedním z nich je i Robert, který se do hospicu dostal po silných potížích s dýchaním. Mezi ním a Brendou se vytvořilo silné pouto, které bylo doprovázeno dlouhými rozhovory na různá témata. Tak se Brenda dozvěděla, že Robert kdysi miloval píseň „You Light Up My Life“. A Brenda najednou začala zpívat!

Robertova tvář se naprosto změnila, oči mu zářily radostí a jeho úsměv na tváři je nezapomenutelný. Ta píseň ho probudila a dotkla se jeho srdce. Nikdo zároveň neočekával, že by Robert našel sílu a k Brendině zpěvu se dokonce sám přidal. Ale udělal to! Naštěstí jeho dcera zachytila tento krásný moment na kameru.

A tuto kouzelnou chvíli můžete vidět i vy na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Neváhejte jej sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com