Jedinečná kombinace těchto dvou ingrediencí zlepší vaši paměť a pomůže vám získat postavu, o které už dlouho sníte!

Existují období, kdy si bohužel musíme přiznat, že příliš často zapomínáme. Kdo z nás nakupuje bez napsaného seznamu? Nebo chodí po bytě s myšlenkou „co jsem to jen chtěl“? Ale co dělat, když čas naši paměť ovlivňuje a my zapomínáme čím dál tím častěji. Řešením je tento jedinečný recept, který naši paměť opět obnoví a ještě ke všemu bude mít vliv na naši postavu. Hlavní přísadou tohoto jednoduchého léku je křen, který obsahuje velké množství vitamínu C, draslíku, vitamínů B1, B2, B6, železa, fosforu a hořčíku. Navíc, v kombinaci se zázvorem se stává skutečným zdrojem vitamínů a stopových prvků.

Ingredience:

  • 125 g křenu
  • 4 citróny
  • 2 PL skořice
  • 2 cm kořene zázvoru
  • 3 PL medu

Postup:

Křen a zázvor vložte do mixéru a nasekejte. Přidejte citrónovou šťávu, med a skořici. Vše dobře promíchejte. Poté po dobu 3 týdnů konzumujte 1 PL  dvakrát denně vždy před jídlem.

Po užívání této směsi brzy zjistíte, že vaše paměť se výrazně zlepšila. Kromě toho má směs křenu a zázvoru pozitivní vliv na sluch a zrak a urychluje metabolismus, takže k tomu všemu budete ještě snadno hubnout. Nebudete unaveni a v žaludku se vám budou tvořit užitečné bakterie. Chcete-li výsledky ještě více podpořit, spojte užívání této směsi se cvičením.

zdroj: sovkusom.ru