Jedlá soda a med – dvě přírodní složky, které vám pomohou od celulitidy přirozenou cestou

Většina žen zažívá záchvaty paniky, jakmile přijde na období, kdy se kvapem blíží léto. Stehna a hýždě jsou nejvíce poznamenána zimním přejídáním a úroveň fyzické aktivity tentokrát představuje všudepřítomná celulitida. Ale pokud vás to alespoň trochu uklidní, nejste v tom jediné. Věděly jste, že 80% žen má problém s celulitidou, včetně známých hvězd?

Přestože na trhu existuje celá řada anticelulitidních přípravků, podle dermatologů je k dispozici také jeden přírodní lék, který je účinnější než cokoliv, co si můžete koupit v drogériích nebo lékárnách. Jedná se o směs dvou složek, které se běžně vyskytují v našich domácnostech – jedlá soda a med!

Stačí pouze smíchat jednu polévkovou lžíci sody s jednou polévkovou lžící medu, přidat trochu vody a dát na oheň. Jakmile se směs začne vařit, nechte ji na plotně ještě 2 – 3 minuty a poté nechte mírně vychladnout. Naneste na části těla, kde se vyskytuje celulitida a masírujte asi 3 minuty. Poté smyjte teplou vodou. Masáž problematických oblastí můžete provést také čistým medem.

Podle odborníků i žen, jež tento recept již vyzkoušeli, se jedná o nejlepší způsob, jak se zbavit celulitidy a kožních dolíčků. Medová masáž zlepšuje krevní oběh a snižuje celulitidu bez zavedení nejrůznějších chemických složek a toxinů do těla.

Ovšem i v tomto případě platí „všeho s mírou“. Neměly byste nic přehánět, zvláště při silné masáži, protože si můžete zničit vlásečnice.

zdroj: www.feelhealthylife.com