Jak bojovat s chloupky na obličej? Pro trvalé odstranění použijte med a citrón

Mnoho žen se potýká s problémem nežádoucích chloupků na obličeji, což může být velice nepříjemné a zároveň způsobovat problémy se sebedůvěrou. Proto se většina žen obrací na možnosti epilace, odbarvování nebo dokonce holení. Samozřejmě, odstraňování pomocí laseru je také volba, ale ne každý si ji může dovolit.

Naštěstí existuje řešení v podobě starověkého ruského receptu, který používají ženy na Blízkém východě již po staletí. Je velmi efektivní a chloupky si můžete odstranit z pohodlí domova. Jedná se o směs, která vás zbaví nejen nežádoucích chloupků, ale zároveň vyhladí pokožku, která bude vypadat zdravější a zářivější. Veškeré složky jsou plné vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Každá žena by měla věnovat dostatečnou péči své pokožce, protože kůže je největším orgánem našeho těla a to, co aplikujeme na kůži, se přímo dostává do našeho krevního oběhu.

Ingredience:

  • 1 PL ovesných vloček
  • 2 PL citrónové šťávy
  • 3 PL medu

Příprava:

Smíchejte všechny složky a naneste na oblast, kde chcete chloupky odstranit. Nechte působit 15 minut a pak smyjte teplou vodou. Poté použijte krém na obličej. Tento postup opakujte 2 – 3x týdně a po měsíci vás výsledky příjemně překvapí.

zdroj: www.feelhealthylife.com