Nová dávka roztomilosti a zábavy. Jorkšírský teriér ukradl falešné zuby a pobavil celý internet

V současnosti každý z nás zoufale hledá cokoli, co by ho mohlo pobavit, zabavit a přivést na jiné myšlenky. Vykouzlit na své tváři úsměv je čím dál těžší. Často si kupujeme zábavné knihy, vtipné dekorace nebo předměty, se kterými se můžeme pobavit. Zvířata a děti nás ovšem stále dokážou dokonale pobavit a donutit nás, abychom se od srdce zasmáli. A když spojíte psa s falešné zuby, dostanete novou dávku roztomilosti a zábavy.

Neplánovaný vtip

Ben Campbell si koupil falešné zuby, protože se chtěl v karanténě trochu pobavit. Nakonec od nich ale získal něco úplně jiného, než čekal. Jeho jorkšírský teriér jménem Thomas je totiž jednoho dne našel a ukradl. Nevěděl, co to je a co s tím dělat, ale pokusil se je kousat. Dopadlo to ovšem tak, že si je nandal do své tlamičky. Výsledek je k popukání.

Pejsek chodil s falešnými zuby po domě

Vypadalo to, že má skutečný lidský úsměv. Campbell se neudržel smíchy, když zahlédl Thomase s novým úsměvem a okamžitě ho natočil na video. Bylo to pro něj ovšem tak vtipné, že nedokázal natočit ani krátké video, aniž by se přestal smát. Pes vypadal trochu zmateně a zaručeně si neuvědomoval, proč se mu jeho majitel tak směje.

Zubatý Thomas

Na YouTube si „zubatý Thomas“ získal srdce mnoha lidí. Video se stalo virálním a v současnosti ho vidělo více než 2 miliony uživatelů na YouTube. Pod videem se objevilo mnoho komentářů od lidí, kteří si psa s lidským úsměvem zamilovali stejně jako jeho majitel. „Je jako malý Teddy Roosevelt,“ napsal jeden z uživatelů. „Právě jsem probudil celý dům smíchy,“ komentoval jiný uživatel. Je vidět, že i taková drobnost a hloupost nám může vykouzlit úsměv na rtech a pobavit nás v těchto těžkých a náročných dnech. Smích je rozhodně něco, na co bychom neměli zapomínat a tento malý pejsek nám to může vždy snadno připomenout.

Úvodní obrázek: Shutterstock: Zdroj: Pawbuzz.com