Jednoho dne ztratila žena malé štěně. Díky šťastné náhodě se s ním po dvou letech mohla znovu setkat

Každý majitel, kterému se někdy ztratil pes, zná ten strašný pocit. Všude ho hledáte a doufáte, že ho najdete. Většině z nás se to podaří, ale najdou se i jiní, kteří svého psa už nikdy neviděli a po nějaké době ztratili naději. Naštěstí se někdy stane zázrak a ztracené zvíře se po několika týdnech, měsících nebo dokonce letech najde.

Ztracené štěně

Aisha Nieves z okresu Schuylkill v Pensylvánii milovala svého psa jménem Kovu, který byl křížencem pitbulla a rotvajlera. Byl jako její dítě, všude s ní chodil a dokonce spal v její posteli. Šlo o jejího nejlepšího přítele, bez kterého si nedokázala představit život. V roce 2019 ovšem do jejího domu v Allentownu narazilo auto a její pejsek zmizel.

Nejednou byl pryč

„Zjistila jsem, že je pryč, když jsem se později ten den vrátila domů a nebyl tam, aby za mnou běžel a dal mi pusu jako obvykle,“ řekla v The Morning Call. „Prohledala jsem celý dům a nemohla jsem ho najít, pak jsem se asi týden rozhlížela po Allentownu a stále jsem ho nemohla najít.“ O několik týdnů později dostala hroznou zprávu. Kovu našla organizace Lehigh County Humane Society, ale psa již adoptovala jiná rodina. O dva roky později jí čekalo překvapení.

Nečekané překvapení

Aisha náhodně procházela stránku adopce Humane Society, když si všimla známé tváře. Pes byl uveden se jménem „Ash“, ale zaručeně ho poznala. „Měl jizvu přímo nad pravým okem. Už to není tak nápadné, ale na obrázku, který měli, to bylo vidět.“ Nemohla tomu uvěřit a okamžitě kontaktovala organizaci.

Ze setkání byla velmi nervózní

Protože se s Kovu neviděla celé dva roky a přemýšlela, jak bude pes reagovat. Jakmile ji Kovu uviděl, byl nadšený a běžel svou první majitelku okamžitě přivítat. Bylo jasné, že si jí pamatuje a stále ji velmi miluje. Nyní má Aisha svého milovaného psa znovu doma a dohánějí ztracený čas. Oba jsou velmi šťastní. Přitom se dali znovu dohromady díky náhodě.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Waggingtonpost.com