Jsou mu teprve 3 roky, ale zpěv národní hymny zvládá na jedničku. Celý sál aplaudoval vestoje

Když si představíte umělce, který by se měl chopit mikrofonu a před davem zazpívat národní hymnu, jistě se vám v hlavě objeví jména světových hvězd. Rozhodně nečekáte malého chlapce, jenž bude mít tu odvahu předstoupit před 6000 diváků a předvést svůj dokonalý hlas. Přesto se ale takový našel.

Projevil ohromnou odvahu

Teprve 3letý chlapec se zapsal do historie, když se ujmul mikrofonu a začal zpívat národní hymnu publiku čítajícímu 6000 lidí. Většina dospělých by se při pomyšlení na zpěv před tak velkým publikem zachvěla trémou, ale chlapce nic nevyvedlo z míry. Navzdory svému věku byl připraven sdílet svůj talent s davem.

Podporou mu byla jeho maminka

Jeho matka poklekla vedle něj, aby ho podpořila, ale nevěnoval jí ani pohled. Byl příliš zaujatý emotivním přednesem vlastenecké písně. Jak lidé, kteří zpívali národní hymnu, vědí, zapamatovat si celý text pod tlakem není žádná legrace. Dokonce i zkušení umělci se horko těžko snažili udržet všechna slova v hlavě. Tréma dokáže vymazat paměť během pár vteřin.

Ovšem bystré 3leté dítě nemělo žádný problém. Zpívalo každou sloku tak hlasitě, jak jen mohlo. Všemu dodala punc jeho roztomilost, publikum se jeho vystoupení nemohlo nabažit. Když došlo na poslední sloku, diváci zářili radostí. Ať už jste patrioti nebo ne, tento rozkošný drobeček vám vykouzlí úsměv na tváři.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Syracuse Orange