Jsou spolu šťastných 5 let. Okolí ale jejich vztahu nevěří kvůli velkým rozdílům ve vzhledu

Dvojice se setkala na Facebooku v roce 2017, když Divine omylem poslala Scottovi zprávu. S někým si ho spletla. Žena z Filipín v té době pracovala v call centru a myslela si, že s mužem už předtím mluvila po telefonu. Scott si nejdřív myslel, že jedná o nějaký internetový virus, ale pak viděl, jak je Divine hezká dívka. Od té doby byli v kontaktu každý den.

Vztah na dálku

Rychle našli společnou řeč a brzy se stali párem. Dlouhou dobu ovšem žili ve vztahu na dálku, jelikož Divine žije na Filipínách a Scott v americkém Texasu. To však neměla být překážka. Muž brzy odcestoval na Filipíny, aby se mohl se svou internetovou láskou setkat osobně. Během svého výletu ji požádal o ruku. Svou přítelkyni pak navštívil ještě pětkrát, než se Divine konečně přestěhovala do Spojených států a mohli začít společný život.

Muž trpí vážným onemocněním

Scottovi bylo 13 let, když mu byla diagnostikována systémová skleróza, chronické autoimunitní onemocnění, které mu v životě způsobilo mnoho potíží. „Než jsem potkal Divine, můj život byl celkem nudný. Je těžké o tom mluvit, protože můj život se v podstatě úplně zastavil, když byla moje nemoc aktivní. Musel jsem hodně vynechávat školu a nemohl jsem jít na univerzitu, protože jsem trávil hodně času doma nemocný. Nebyly to nejšťastnější časy, protože doktoři říkali, že nedožiji vysokého věku“ vysvětlil Scott.

Negativní komentáře už dvojice ani nevnímá

Nakonec se mu však podařilo vzdorovat přesile a ve věku 22-23 let byl dostatečně silný na to, aby začal pracovat a žít svůj život. Pak potkal svou současnou manželku a s tím se vše změnilo. Zpočátku jim neslušné komentáře vadily, ale teď si na to zvykli a jsou jim vlastně jedno. „Vždy čteme to samé znovu a znovu. Už to prostě nemá žádný účinek,“ řekl Scott. Nyní většinou berou tyto komentáře s humorem a snaží se ve svých videích podávat co nejkreativnější a nejvtipnější odpovědi.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Metro.co.uk