Když oznámila, že její pes umí zpívat, nikdo jí nevěřil. Po chvilce všem spadla čelist úžasem

Napadlo by vás někdy, že umí zpívat i zvířata? Zdá se to neuvěřitelné, ale když vám někdo poskytne důkaz, už nelze pochybovat. Jak se ukázalo, také zvířata mají svou uměleckou tvář. Například tento pejsek jménem Oscar. Zpěv v jeho podání je něco, co jste jistě ještě neviděli ani neslyšeli.

Porotci nevěřili svým vlastním očím

Člověk by si řekl, že talentových soutěží je na světě už tolik a běží v televizi tak dlouho, že porotu, publikum ani diváky u televizních obrazovek už nemůže nic překvapit. Opak je však pravdou. O tom se přesvědčili především porotci America’s Got Talent, jakmile na pódium vstoupila žena se svým zlatým retrívrem.

Vystoupení, které nikdo nečekal

Tentokrát se porota musela vypořádat s mimořádným duem, 3letým zlatým retrívrem a jeho 59letou majitelkou Pam. Žena všechny překvapila tím, že na pódium vstoupila se svým psem. Všichni čekali, že společně předvedou akrobatické kousky, ale nakonec se ukázalo, že hlavní postavou budou pes a jeho „hlas“.

Hudební kariéru začal už před více jak rokem

Zlatý retrívr svou „hudební kariéru“ započal už před 1,5 lety. Jeho majitelka se chlubí, že umí zpívat a zvládne i náročné vibrato. Před samotným vystoupením porotu ani nenapadlo, že by pes skutečně dokázal předvést zpěv nebo něco zpěvu podobného. Když ale dozpíval, byl odměněn bouřlivým potleskem.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk