Kachničky nebyly po vylíhnutí nikde k nalezení. Po krátkém hledání je farmáři nalezli v náručí jiného zvířecího druhu

Šťastný pár, Ronan a Emma Lally, mají klasickou denní práci, ale kromě toho se také starají o vlastní farmu. Tam se pochopitelně nachází mnoho druhů zvířat. Vždy si přáli mít ale také nějaké kachny, které až dosud na farmě neměli. Aby toho dosáhli, rozhodli se zakoupit oplodněná kachní vejce, ze kterých se měly vylíhnout krásné žluté kachničky.

Nečekané přivítání nových členů rodiny

V den, kdy se měla vejce vyklubat, nečekal pár nic neobvyklého. Ronan je ovšem hledal, ale nenašel. To bylo velmi zvláštní, protože obvykle mláďata okamžitě po narození nikam z hnízda neodcházejí. Jakmile prohledali zbytek farmy, našli svou kočku Dellu, jak drží jednu z kachniček v ústech. Ronan si okamžitě pomyslel, že kočka kachničku zabije. Emma mu ovšem řekla, že kočka nedrží malou kachnu v tlamě plnou silou a nevypadá to, že by mláděti chtěla ublížit.

Mateřský pud se neomezuje na jediný druh

Pár se rozhodl, že bude kočku sledovat a nijak nezasáhne do jejího chování. Během chvilky viděli, že si kočka tři mláďata vzala jako vlastní. Obtočila se kolem nich a snažila se je nakojit jako vlastní děti, místo toho, aby je snědla. To bylo naprosto neuvěřitelné, a proto se pár rozhodl, že kočku natočí a video dají na sociální sítě, protože se něco takového jen tak nevidí.

Kočka spokojeně vrní

Na videu je vidět kočku, jak vrní a je zcela spokojená. Pravděpodobně si myslela, že kachničky sama porodila. Možná se to stalo, protože kočka sama nedávno porodila vlastní mláďata.

Po porodu se zamilovala do kačenek

Mnoho vědců uvádí, že hlavní příčinou takového chování jsou mateřské hormony, které se dostaví těsně po porodu a jsou zcela přirozené pro většinu živočišných druhů. Jakmile kočka porodila, její mateřské pudy byly tak silné, že se zamilovala do jakéhokoli mláděte bez ohledu na druh. Kachničky se během pár týdnů osamostatnily, což kočku velmi mrzelo. Stále ovšem mají nádherný příběh a vzájemný vztah.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com