Žena po dvou potratech konečně otěhotněla. Na ultrazvuku s manželem slyšeli šokující zprávu, kterou považují na zázrak

Těhotenství je pro většinu žen obrovským požehnáním a snaží se užít si každou minutu tohoto stavu. Bohužel každá žena nemá průběh těhotenství úplně růžový a mnoho žen své dítě nedonosí do konce. Ztráta nenarozeného dítěte je velká bolest. Některé ženy se snaží o další, jiné to vzdají a smíří se s tím, že nebudou vlastní dítě mít. Žena v dnešním příběhu se nevzdala a vyplatilo se jí to.

Radostná událost

Rodina z londýnského Isleworthu se konečně dočkala svých vysněných dětí. Dočkali se zdravých trojčat poté, co matka předtím dvakrát potratila. Ryan a Natasha O’Grady přivítali tři dcery jménem Onyx, Maddox a Quinn v květnu letošního roku ve 33. týdnu těhotenství. Dívky jsou krásné a zcela zdravé.

Natasha ovšem neměla vůbec jednoduchou cestu k mateřství

V březnu 2019 poprvé zjistila, že je těhotná. S manželem byli samozřejmě nadšení, protože si dítě velmi přáli. Bohužel hned jeden z prvních ultrazvuků ukázal, že dítě nemá žádný srdeční tep. Pár byl zničený, ale nevzdával se. V březnu 2020 Natasha zjistila, že je těhotná podruhé. Na začátku bylo vše v pořádku, ale jednoho dne začala silně krvácet a musela podstoupit okamžitou operaci. O své dítě opět přišla, což ji naprosto zničilo. Ani tak se ale s partnerem nechtěli vzdát vytouženého dítěte.

Do třetice všeho dobrého

Když pár zjistil potřetí, že čekají dítě, nebyli na začátku tak nadšení. Spíš hodně opatrní. Ve chvíli, kdy zjistili, že Natasha čeká tři děti, byli v šoku. Nakonec se pár velmi radoval, protože toto těhotenství skončilo úspěchem a Natasha porodila tří zdravé a šťastné holčičky, které se staly součástí jejich životů. Pro Natashu to bylo, jako by se jí vrátily všechny její děti, protože byla těhotná již potřetí. Nyní je velmi ráda, že se nepřestali snažit a mají své tři nádherné dcerky. Doufejme, že se dívkám bude dařit i do budoucnosti a budou svým rodičům dělat jen radost.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Apost.com