Kadeřnice přestala mýt dceři vlasy šampónem. Po 16 měsících ukázala výsledek

Žena jménem Michelle pracuje jako kadeřnice. Člověk by tedy čekal, že poličky v její koupelně budou pokryty všemožnými přípravky na vlasy od šampónů přes balzámy až po masky. Ale omyl. O své vlasy i vlasy svých dětí se pečlivě stará, ale nepoužívá šampóny. A už vůbec ne ty, které koupíte v běžné drogerii. Takto experimentovala s vlasy své 4leté dcery, které nemyla vlasy šampónem přes 1,5 roku.

Experiment se zajímavými výsledky

Kadeřnice provedla na své dceři experiment, který přišel se zajímavými výsledky. Sledující byli neuvěřitelně překvapeni, protože Michelle své dceři celých 16 měsíců neumyla vlasy šampónem. To ovšem neznamená, že by o ně nepečovala.

@michelle_hairbymisheko No poo method is a game changer 🙌🏻 I hardly poo my kids hair & all 3 kids have healthy balanced scalps #kidshair #hairhack #hair #fyp #momsoftiktok ♬ Let Me Blow Ya Mind Showmusik Remix – Showmusik Sounds

Šampón u ní nenajdete

Možná byste čekali, že, když vstoupíte do koupelny ženy, která se živí jako kadeřnice, na poličkách uvidíte plejádu různých šampónů na vlasy, balzámů, masek a olejíčků, ale u Michelle šampón rozhodně nenajdete. Ani ona ani její děti si nemyjí vlasy šampónem, a už vůbec ne takovým, který pořídíte v obyčejné drogerii.

Jiná péče neznamená špatná péče

Michellin experiment přinesl zajímavé výsledky, které ukázaly, že vlasy její dcery po 16 měsících vynechání šampónu jsou svěží, lesklé, bez lupů a bez zápachu. Video rychle získalo na popularitě a spousta sledujících se zajímala, co přesně stojí za krásnými vlasy Michelliny dcery. Stačí snad jen to, že si nebudou mýt vlasy šampónem?

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mirfactov.com