Vizážistka představuje líčení pro starší ženy. Pět jednoduchých kroků pro získání o generaci mladšího vzhledu

Ve světě líčení existuje spousta řad, které jsou speciálně určeny pro ženy různého věku a různých potíží. Jedna žena hledá vhodné produkty pro zamaskování vrásek, jiná touží po opticky větších rtech, další zase řeší problém s ochablými očními víčky. Níže uvedené video představuje vizážistku a modelku v pokročilém věku, na níž jsou předvedeny správné techniky, jak získat mladistvý vzhled bez tvrdého líčení, a to pouze v 5 jednoduchých krocích.

Starší žena hledá nový vzhled

Modelka v tomto videu je Anne, starší žena, která hledá nový vzhled. Linda je profesionální vizážistka provádějící přeměnu. Volí samostatné primery na oči, obličej a rty. Primer vyplňuje jemné linky a póry a zároveň pomáhá make-upu déle vydržet. Slouží jako hladký podklad pod make-up, jenž vyrovnává různá zabarvení kůže, díky primeru získáte jednotný tón pleti.

Vyhněte se těžkému make-upu

Dále Linda používá make-up přizpůsobený Annině pokožce, aby pleti dodala teplý nádech. Použití lehkého základu na starší pleť je nezbytné, abyste se vyhnula těžkému, příliš výraznému líčení. Podkladová báze se vmasíruje do pokožky štětečkem, aby se zajistilo úplné krytí a rovnoměrný tón pleti.

Korektor nesmí chybět

Korektor se používá k maskování drobných vad, jako jsou popraskané žilky nebo stařecké skvrny, přičemž zvláštní pozornost je věnována očním koutkům a hřbetu nosu. Tato místa jsou s věkem náchylná k tenčí pokožce a snáze se poškodí.

Rozjasněte své tváře

Linda používá rozjasňovač na lícní kosti a jednoduchý oční make-up, aby zvýraznila Anniny rysy. Řasenka a třpytivé stíny oči zvýrazní a zvětší. Dobarvené obočí a jemná rtěnka pomáhají orámovat obličej a sjednotit celkový vzhled.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com