Kam až může zajít lidská vynalézavost, co se žádosti o ruku týká? Nejnovější trend zahrnuje věc, kterou by si k tomuto velikému momentu jen málokdo představil!

Existuje spousta šílených forem žádostí o ruku! V posledních letech propukl takový trend být čím dál tím více originální a získat co nejvíce pozornosti skrze neustále se vyvíjející originalitu. Tím nejnovějším není žádost o ruku uprostřed přeplněného náměstí lidí, ale zahrnuje věc, kterou by nikdo během takové situace neočekával – avokádo!

Risk je zisk

Ano, je to tak! Co si budeme povídat, je to celkem risk. Jak byste se zachovali vy, kdyby se před vámi objevilo odpeckované avokádo, ve kterém leží prsten? Utekli byste nebo byste byli nadšení? Samozřejmě, lidé, co se do toho vrhnou, vnímají to, že krabičku netřeba. Udělají příšerně drahou investici a zároveň velmi smradlavou a špinavou.

Každopádně, není příliš zastánců tohoto způsobu žádosti o ruku. Většina lidí považuje tuto formu za šílenství a přílišnou originalitu.

Prostě, pokud máme tolik rádi avokádo, dejme si ho s chutí a používejme ho na to, na co je prvotně určené – k jídlu a držme se dál tradičních krabiček na prsteny.

Jak byste se rozhodli vy pojmout tento veliký moment? Dejte nám vědět do komentářů vaše názory a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou, zvláště, víte-li, že někdo plánuje svatbu.

Zdroj: viralnova.com