Muž neustále řídil pod vlivem alkoholu, až se na to jeho přítel nemohl dále dívat a rozhodl se mu uštědřit krutou, ale nutnou, lekci!

Ztráta blízkého člověka z důvodu toho, že se řidič druhého vozidla rozhodl ovládat své auto pod vlivem alkoholu, je jednou z nejhorších zkušeností, kterou by si nikdo neměl projít a nepřáli bychom jí ani tomu největšímu nepříteli. Proč se lidé rozhodnou chovat tak sobeckým a nezodpovědným způsobem, je mimo veškeré chápání. Ray je bohužel jedním z těchto řidičů a jeho přítel Tom se rozhodl mu uštědřit malou lekci, aby v podobných rozhodnutích již nepokračoval. A jeho žert byl skutečně drastický, ale nutný.

Důležité poselství

Ačkoli se jednalo o krutý žert, měl svůj smysl. Tom se nesnažil pobavit všechny, kdo video uvidí, ale předat poselství skrze pošetilé chování jeho přítele, kterým mohl těžce zranit nebo dokonce usmrtit druhé lidi. Tom tedy zařídil falešnou nemocniční postel a najal herce, aby sloužili jako umělý zdravotnický personál. Po Rayovo probuzení mu bylo řečeno, že se právě probral z desetiletého kómatu a že jeho pití a následné řízení ho stálo deset let života. Dokonce Raya přiměl věřit této informaci díky televizním zprávám.

O ničem neměl ponětí

Vůbec netušil, kde je jeho dcera a co se v jeho životě právě teď děje. Konečně se zdálo, že jej skutečně něco osvítilo, aby nepokračoval ve své destruktivní cestě. Toto video by mělo být sdíleno v co nejširší veřejnosti, protože v sobě obsahuje velice důležitou zprávu a nikdy nevíte, komu tímto můžete zachránit život.

Podívejte se na níže uvedené video, kde můžete celý žert vidět:

Sdílejte tento článek mezi svými přáteli a rodinou, ne jako dobrý vtip, ale jako poselství, aby byli lidé opatrní a zodpovědní během řízení.

Zdroj:viralnova.com