Turista nechal v pokoji zapnutou webkameru a odešel. Po zpětném přehrání se nestačil divit

Muž jménem Arturo Brunello během cest zažil něco velice znepokojivého. Byl natolik zasažen svým zážitkem, že si jej nemohl nechat pro sebe a rozhodl se jej sdílet s ostatními lidmi na sociálních sítích. Díky Arturovi se na internet dostalo video, kde se jeden ze zaměstnanců hotelu, kde byl Arturo ubytován, přehrabuje v jeho věcech a krade pivo z lednice.

Obával se o svou bezpečnost

Pro Artura skončila dovolená v Mexiku obrovským zklamáním. Turista se rozhodl, že kvůli své vlastní bezpečnosti nechá zapnutou kameru na notebooku v hotelovém pokoji, kde byl ubytován. Nepředpokládal, že by zachytila něco neobvyklého, ale jistota je jistota. Protagonistou nahrávky je nakonec samotný zaměstnanec hotelu.

@arturbo86 Our vacation got weird. I won't be naming the hotel because they handled this situation very well. Just be careful out there and use technology to your advantage. I'm honestly surprised he didn't see the green light on my webcam. Next time, I will be blacking it out. Again the app is called iSentry. There are others in the app store but this one was able to send me email notifications when it detected motion. 10/10 would recommend. #mexico #resort #cancun #traveltiktok #traveltips #travelhack #catchapredator #caughtoncamera #messedup #busted ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Můžete vidět jednoho ze zaměstnanců hotelu, jak vytahuje z lednice plechovku piva a pak začíná kontrolovat, co má host pokoje ve svých kufrech. Jeho pozornosti neunikne ani trezor a zásuvky. Když si Arturo zkontroloval záznam z kamery, byl v šoku. Rozhodl se věc nahlásit na recepci. Zaměstnanec byl okamžitě propuštěn.

Vyzývá  k opatrnosti

Video bylo zveřejněno na sociální síti TikTok a již má přes 3,2 miliónu zhlédnutí. Arturo vyzývá všechny, aby byli na svých cestách opatrní. „Z kufru proto prakticky nic nevytahuji a před odchodem z pokoje ho vždy zamykám,“ čteme v komentářích pod nahrávkou. „Beru si s sebou naprosté minimum, žádné šperky ani cennosti. Vždy mám všechno cenné v kabelce, kterou mám u sebe,“ píše další uživatel internetu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Nypost.com