Každý den, během svého oběda, dívka krmila hejno vran. Postupem času si ale v chování ptáků začala všímat něčeho velmi neobvyklého!

Osmiletá dívka Gabi si jednoho dne všimla velmi neobvyklé věci. Při obědě zanechala po sobě vždy pár drobečků, kterých si začaly všímat vrány, jež neváhaly přiletět a po Gabi zbytek jejího oběda dokončit. Dívce se velmi líbilo být s vránami takto v kontaktu a vytvořila z této nečekané situace svůj zvyk.

Denně začala vrány krmit oříšky! Poté se ale stalo něco nevídaného. Vrány začaly za jídlo, které jim Gabi podávala, platit. Gabi začala po návštěvě vran nacházet drobné předměty.

Zdroj: pawmygosh.co

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Nejdříve se domnívala, že se jedná o náhodu, ale sbírka se stále rozrůstala.

Gabi a její maminka nemohly uvěřit vlastním očím. Vrány s sebou nosily dárky, za které si braly trochu jídla. Skoro to až vypadalo, jako kdyby projevovaly svou vděčnost.

A jaký je Gabiin nejoblíbenější kousek? Perla ve tvaru srdce! Vidí v něm jistý symbol lásky, kterým se ptáci snaží vyjádřit své „děkuji“.

Zní to téměř jako pohádka, že? Neváhejte příběh sdílet mezi svými přáteli a rodinou a dopřejte jim také kousek tohoto milého příběhu.

Zdroj: pawmygosh.co