Mladý pár slýchával ve svém domě podivné zvuky. Při zjištění, že vycházejí z komína strávili dlouhé tři dny záchranou chlupatého stvoření!

Jose a Jocelyn slyšeli jemné výkřiky, přicházející odněkud z domu, ale nemohli určit přesné místo. Později si uvědomili, že zvuk, připomínající pláč, přichází z komína. Když se podívali dovnitř, jejich obavy se potvrdily – spatřili zoufalé koťátko! Tři dny strávili snahou o jeho záchranu, ale nic, co zkoušeli, nefungovalo. Tehdy se rozhodli, že potřebují odbornou pomoc.

Obrátili se na zakladatele organizace pro záchranu zvířat Eldada a doufali, že on by jim mohl pomoci. Eldad s další pracovnicí věděli, že kotě nemá už moc času, vždyť bylo uvězněno celé tři dny bez jídla a vody. Okamžitě vyrazili a jakmile přijeli na místo, přemýšleli, jak zvířeti co nejrychleji pomoc. Nejdříve spustili do komína malou kameru, aby mohli získat lepší představu, kde se koťátko přesně nachází. Ale i přesto jej nemohli nikde najít!

Co ovšem bylo ještě horší, že přestala mňoukat, což bylo velmi špatné znamení. Oba zachránci se tedy rozhodli pro něco drastického. Se souhlasem mladého páru tedy probourali zeď. Eldad začal vrtat do stěny díry a poté vytrhávat kusy zdi. Byl to dlouhý a únavný proces a nikdo nevěděl, jestli je kotě stále naživu.

Zdroj: addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce